Crowdfundingowa kampania Swordhaven: Iron Conspiracy zakończona pełnym sukcesem

Kilka dni temu Swordhaven: Iron Conspiracy osiągnęło podstawowy cel swojej crowdfundingowej zbiórki. Teraz kampania dobiegła końca, a jej uczestnikom udało się odblokować w międzyczasie trzy dodatkowe cele.

Producenci z ATOM Team poprosili graczy o wsparcie rzędu 36 tys. EUR. Ostatecznie 1345 donatorow zgromadziło na koncie projektu prawie 46 tys. EUR. To oznacza, że baza gracza w mieście Nova Drakonia przerodzi się w prawdziwą twierdzą z wieloma opcjami rozbudowy, a w samym mieście będą odbywać się od czasu do czasu lokalne zabawy i festiwale, które odmienią wygląd niektórych lokacji, a także zagwarantują dodatkowe zadania, NPC-ów oraz łupy.

Ponadto, zebrana kwota pozwoli producentom Swordhaven zbudować "zrujnowane miasto". W nim, a szczególnie w jego podziemiach, będzie można natknąć się na mnóstwo różnych potworów, zagadek i skarbów. Prawdziwa gratka dla każdego miłośników dungeon crawlingu.

Co dalej? Oczywiście teraz deweloperzy ATOM Teamu mogą ponownie w pełni skupić się na pracy nad Swordhaven: Iron Conspiracy. Premiera gry we Wczesnym Dostępie na platformach PC, Mac i Linux została zaplanowana na czwarty kwartał 2024 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.