Dark Envoy: Director's Cut już dostępne!

Event Horizon wydało właśnie długo oczekiwanego Patcha 1.4 do Dark Envoy. Za sprawą niniejszej aktualizacja podstawowa część gry zyskała miano Director's Cut.

Najnowsza łatka jest ukoronowaniem sześciu miesięcy prac nad poprawieniem pełnej wersji gry. Patch 1.4 m.in. całkowicie przebudowuje tutorial, w którym od teraz gracz zawsze posiada przynajmniej dwójkę bohaterów, co z kolei sprawia, że w tryb kooperacji można grać bez żadnych problemów już od samego startu Dark Envoy.

To bynajmniewj nie wszystko. Patch poprawia fabułę w wielu miejscach, dodaje 4 nowe cinematiki, wprowadza nowe cutsceny i w wielu miejscach poprawia dialogi. Do tego wszystkiego należy doliczyć 18 nowych, unikatowych przedmiotów, 2 nowych minibossów do pokonania, odświeżoną mapę świata i wiele, wiele więcej.

 

Najważniejsze elementy Dark Envoy: Director's Cut zostały przedstawione na poniższym, dość nietuzinkowym trailerze. Zobaczcie sami.

Jednocześnie deweloperzy zapewniają, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. To oznacza, że Dark Envoy otrzyma zapewne jeszcze kolejne aktualizacje, choć plany co do tego są na razie niesprecyzowane.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.