Vagrus: Patch 1.165 wprowadza mnóstwo niedużych, lecz istotnych zmian w rozgrywce

Od kilku miesięcy producenci Vagrus: The Riven Realms skupiają się niemal w pełni na pracy nad nowym DLC zatytułowanym Old Acquaintances. W międzyczasie znaleźli jednak trochę sił, by kontynuować szlifowanie rozgrywki w podstawowej części gry, czego owocem jest wydany niedawno Patch 1.165.

Łatka nie bez powodu otrzymała tytuł Shore up, ponieważ tak naprawdę stanowi zestaw pomniejszych, lecz istotnych zmian. Węgrzy przebudowali m.in. interfejs Outpostu, dzięki czemu takie kwestie jak zdobywanie zapasów powinny być komunikowane graczowi w znacznie bardziej przejrzysty sposób. Ważne usprawnienia w obrębie wizualnym dotknęły też system Mercenary Tasks, a mechanika lojalności kompanów zyskała dodatkowe ustawienia. Poprawiono też szereg mechanizmów działających w "bebechach", dzięki czemu liczby określające odporności, ciosy krytyczne, czy kary za uniki oraz bloki powinny być teraz przeliczane w nieco inny sposób, lepiej przystający do głównych założeń rozgrywki.

Szczegółowe informacje na temat Patcha 1.165 do Vagrusa, a także omówienie najważniejszych zmian, znajdziecie na Steamie.

Teraz "Zaginieni Pielgrzymi" zamierzają w pełni skupić się na ukończeniu pracy nad dodatkiem Old Acquaintances. Data jego premiery pozostaje jednak nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.