Crown Wars: The Black Prince już dostępne

Dziś swoją premierę miała nowa produkcja studia Artefacts zatytułowana Crown Wars: The Black Prince. Twórcy m.in. Dungeons of Naheulbeuk tym razem serwują miłośnikom taktycznych cRPG-ów podróż do średniowiecznej Francji, a mianowicie do okresu Wojny Stuletniej.

Wojny nieco odmienionej, bowiem doprawionej szczyptą czarnej magii. Gracze wcielają się w postać szukającego chwały szlachcica, który musi zmierzyć się nie tylko z wrogimi frakcjami, ale także z "siłami Zła". Te opanowały najwyższe szczeble władzy i za pośrednictwem okrutnego i tajemniczego kultu wykorzystują toczący się konflikt dla swoich własnych celów.

W Crown Wars: The Black Prince gracz osobiście prowadzi do boju w taktycznym, turowym systemie walki drużynę złożoną z różnej maści specjalistów - od typowego rycerza po alchemika i władcę zwierząt. Jednocześnie bohater musi zarządzać swoim zamkiem, który pozwala werbować, wyposażać i szkolić żołnierzy, by w ten sposób stworzyć armię zdolną do obalenia rządów Zła.

 

Premierowy zwiastun gry francuskiego studia obejrzycie poniżej.

Crown Wars: The Black Prince można już nabyć m.in. na Steamie w cenie 164,99 zł. W sprzedaży pojawiła się również Sacred Edition, która za 204,99 zł zapewni dostęp nie tylko do podstawowej części gry, ale również ścieżki dźwiękowej, artbooka, przewodnika, paczki skinów oraz przedmiotów kosmetycznych. Wszystko oczywiście w cyfrowej formie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.