Tryb offline w WH40000: Inquisitor - Martyr już dostępne, nowe DLC w drodze!

Heretycy z sektoru Caligari nie będą mieć łatwego życia. NeocoreGames wypuściło właśnie nową aktualizację do action RPG-a Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr, który rozszerza grę o tryb offline. I to wcale nie jest koniec dobrych wieści!

Tryb offline pozwala stworzyć zupełnie nowe konto w grze i przemierzać sektor Caligari bez konieczności połączenia z internetem. Oczywiście w takim wypadku tryb multiplayer, rankingi czy zawartość sezonowa są niedostępne. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie gry bez nich, może cały czas kontynuować grę w trybie online, ponieważ serwery Martyra bynajmniej nie zostają wyłączone. Należy tylko pamiętać, że postaci są przypisane do kont, a to oznacza, że nie można ich przenosić pomiędzy trybem offline i online. Szczegółowe informacje znajdziecie w FAQ trybu offline.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Przy okazji wydarzenia Warhammer Skull NeocoreGames zapowiedziało jeszcze jedno DLC do Martyra, który wprowadzi do gry zupełnie nową klasę - Hierofanta. Ten rodzaj Inkwizytora będzie w stanie stworzyć oddział z kilku oddanych sług Imperium, a następnie zarządzać nimi i inspirować w boju jak prawdziwy przywódca. Premierę nowego DLC zaplanowano na 17 października. Pierwszy zwiastun obejrzycie poniżej.

 

Kolejne informacje na temat Hierofanta zostaną ujawnione bliżej daty premiery.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.