Vagrus: Patch 1.166 wprowadza ważne zmiany w Dissonance Mode

Vagrus: The Riven Realms jest grą wymagającą, którą można sobie nieco ułatwić za sprawą tzw. Dissonance Mode. Przy okazji pracy nad nowym DLC producenci gry postanowili ponownie przyjrzeć się poziomowi trudności i wprowadzić stosowne poprawki.

Do tej pory wspomniany tryb gry oraz Wasteland Mode, który dostarcza pełnii wrażeń, jakich można doświadczyć na pustkowiach Xerynu, były od siebie całkowicie niezależne. Teraz, za sprawą wydanego właśnie Patcha 1.166, deweloperzy zdecydowali się wprowadzić ważną zmianę.

O co chodzi? Otóż jeśli ktokolwiek poczuje, że Wasteland Mode nie jest tym, czego oczekiwał, może w dowolnym momencie przełączyć się na Dissonance Mode i kontynuować rozgrywkę z wieloma ułatwieniami. Jeżeli później vagrus zmieni zdanie, będzie mógł powrócić do Wasteland Mode, ale tylko i wyłącznie do momentu, w którym dokonał ostatniej zmiany. Karawana zyska wprawdzie skromne benefity na ponowne rozkręcenie się. Niemniej nie ma szans, by dokonać zmiany tylko na chwilę i przetrwać wyjątkowo trudną walkę!

 

Ponadto, choć Dissonance Mode oferuje wiele ułatwień, to należy pamiętać, że nie jest to typowy "Story Mode". Vagri mogą liczyć na pewne szczęście w różnych testach, szybsze autoleczenie, tansze zapasy, gorszą celność wrogów czy mniejsze kary za utratę towarzyszy, ale bynajmniej nie znaczy, że przetrwanie na pustkowiach Xerynu stanie się błahostką. Vagrus od zawsze miał być grą trudną i taką pozostanie nawet po aktywacji Dissonance Mode.

Ponadto Patch 1.166 usuwa z gry kilka pomniejszych bugów. Z pełną listą zmian można zapoznać się na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.