Pathfinder: WotR: Diabeł doczeka się długo wyczekiwanego wątku fabularnego

Diabeł był dziesiątą i zarazem ostatnią Mityczną Ścieżką, jaką mogli obrać bohaterowie Pathfinder: Wrath of the Righteous. Koncept "złej strony Mocy" zyskał wiele uznania wśród graczy, lecz nigdy nie doczekał się stosownej oprawy. To jednak ma się zmienić.

W swoim najnowszym dzienniku deweloperskim producenci z Owlcat Games postanowili przybliżyć historię powstania tej specjalizaji. Przypomnieli, że na pewnym etapie produkcji, a mianowicie w momencie przygotowań do wydania Enhanced Edition, Diabeł miał doczekać się całkowicie nowego wątku fabularnego, lecz... ostatecznie do tego nie doszło. Niemniej część owej historii i tak trafiła do kodu gry, skąd poprzez dataminerów została ujawniona światu. Historii Diabła jednak nigdy nie dokończono. Aż do teraz!

Dzięki wielu komentarzom społeczności graczy, a także wysiłkowi producentów z Owlcat Games, brakująca część układanki w fabule Diabła doczekała się ukończenia. Nowa historia trafi do Pathfinder: WotR w momencie premiery kolejnego DLC do gry, A Dance of Masks, a zatem już 13 czerwca.

Kompletny dziennik deweloperski, który omawia historią powstania Mitycznej Ścieżki Diabła, przeczytacie tutaj. Uważajcie tylko na spojlery!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.