
The Thaumaturge rozgrywa się w Warszawie z początków XX w., lecz brak polskiego dubbingu mógł skutecznie uniemożliwić pełną immersję w świecie przedstawionym. Na szczęście najnowsza aktualizacja gry dodaje do niej pełną lokalizację w naszym języku!
Od teraz Wiktor Szulski oraz inni bohaterowie produkcji Fool's Theory mogą przemówić polskim głosem. Posłuchajcie sami na poniższym zwiastunie.
Polski dubbing to nie jedyna ważna rzecz, jaką wprowadza do The Thaumaturge wydany właśnie Patch 1.1. Na liście zmian znalazły się choćby nowe opcje poprawiające wydajność gry, dodanie wibracji w przypadku użycia gamingowego kontrolera, a także poprawienie szeregu błędów dot. zadań, interfejsu użytkownika, nawigacji i nie tylko.
Szczegółowe informacja na temat Patcha 1.1 do The Thaumaturge znajdziecie na Steamie.
Komentarze
Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!