Darkest Dungeon II: dodatek Inhuman Bondage oraz nowy tryb gry Kingoms już dostępne!

Red Hook Studios wypuściło dzisiaj kolejny dodatek do Darkest Dungeon II, który nosi tytuł Inhuman Bondage. Premierze DLC towarzyszy darmowa aktualizacja, która rozszerza rorgrywkę o całkowicie nowy tryb Królestw.

Przypomnijmy, że Inhuman Bondage rozszerza DD2 o całkowicie nowy, pokaźnych rozmiarów region - Katakumby. Tam śmiałkowie zmierzą się z całkowicie nowym rodzajem wrogów, a mianowicie gnijącymi kupami śluzu. Wyprawa w to miejsce pozwoli jednak zdobyć unikatowe przedmioty bitewne i bibeloty, które przysłużą się drużynie potępieńców i pozwolą jej zdobyć ważną przewagę. Co więcej, w odkrywaniu niezbadanych części Katakumb pomoże stary znajomy: Abominacja.

Ów grywalny bohater powraca do gry z własnymi unikatowe bibelotami, specjalnymi przedmiotami i w pełni zdubbingowaną w języku angielskim historią zawierającą retrospekcje ze specjalnymi walkami. Ten stroniący od ludzi alchemik posiada unikatową mechanikę przemiany w monstrum, lecz kosztem olbrzymiego stresu!

 

Premierowy zwiastun DD2: Inhuman Bondage obejrzycie poniżej.

To jednak nie wszystko. Nie mniej ciekawie wygląda towarzysząca premierze dodatku aktualizacja, której daniem głównym jest całkowicie nowy, darmowy tryb rozgrywki o nazwie Królestwa.

O co chodzi? Otóż jest to świeży, niezależny format rozgrywki, przypominający nieco grę planszową, w którym gracze otrzymują zadanie obrony krainy przed inwazją całkowicie nowych frakcji wrogów. W pierwszym z trzech rozdziałów Królestw, który nosi tytuł The Hunger of the Beast Clan, bohaterowie muszą stawić czoła rozmiłowanym w rzezi zwierzoludziom, i obronić krainę, wykorzystując do tego wszystkie dostępne zasoby.

Premierowy zwiastun Królestw obejrzycie poniżej. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o genezie powstania tego trybu rozgrywki, koniecznie zapoznajcie się z najnowszym dziennikiem deweloperskim Red Hook Studios.

 

Darkest Dungeon II: Inhuman Bondage można już nabyć m.in. na Steamie w cenie 48,99 zł. Kto natomiast nie miał jeszcze okazji zetknąć się z produkcją Red Hook Studios, ten może kupić niniejsze DLC w ramach tzw. Resolute Edition, która za cenę 131,29 zł zapewnie dostęp także do "podstawki", ścieżki dźwiękowej gry, a także jej poprzedniego dodatku, The Binding Blade.

Warto dodać, że oba wspomniane DLC są w pełni zschrynchronizowane z trybem Królestw, co sprawia, że miłośnicy maso... cRPG-ów o twardych regułach gry mogą za niewielką cenę uzyskać naprawdę pokaźną liczbę dodatkowych godzin zabawy.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej, darmowej aktualizacji DD2 można znaleźć na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.