Solasta II: wrześniowy dziennik deweloperski przedstawia nowe sztuczki, lokacje i nie tylko

Producenci z Tactical Adventures powrócili z zasłużonych wakacji i ponownie zakasali rękawy, by jeszcze w tym roku dostarczyć graczom wczesną wersję Solasty II. Zanim jednak do tego dojdzie, trzeba zadowolić się najnowszym dziennikiem deweloperskim.

Przedstawia on m.in. dwie sztuczki "wymyślone" przez projektantów francuskiego studia. Jedną z nich dobrze wszystkim znany rój dokuczliwych pszczół. Druga jest całkowicie nowa i dedykowana kapłanom - chodzi o Święty Przekaz (oryg. Holy Conduit), który przy uderzeniu mieczem zadaje obrażenia od światła i... wybucha!

To jednak nie koniec ciekawych wieści. Producenci poinformowali również, że Solasty II będzie zawierać swoisty... "game over". Co to oznacza? Otóż jeśli bohater zginie w czasie bitwy, trzeba go będzie wskrzesić lub wczytać poprzedni stan gry.

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Ponadto twórcy taktycznego cRPG-a po raz kolejny zapewnili, że ponownie zamierzają wykorzystać werbalne komponenty rzucania zaklęć, a także zaprezentowali nowe projekty lokacji, pancerzy oraz tarcz.

Jeśli chcecie zapoznać się ze szczegółami, zapoznajcie się z pełną treścią najnowszego dziennika deweloperskiego twórców Solasty II.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!