Tower of Time doczekało się jeszcze jednego hotfiksu

Tydzień temu Event Horizon wypuściło nową łatkę do Tower of Time, która m.in. zapewniła pełne wsparcie dla Steam Decka. Okazuje się jednak, że w grze pozostały pewne niedociągnięcia, które jej twórcy postanowili naprawić szybkim hotfiksem.

Niewielka aktualizacja poprawia przypisywanie funkcji do klawiszy na PC-tach oraz  usprawnia interfejs użytkownika w finałowej walce, w której gracze Steam Deckowi musieli mierzyć się z nakładającymi się na siebie umiejętnościami i portretami, a także brakiem możliwości wybrania określonych opcji dialogowych na gamepadzie.

Ponadto wygląd podsumowania bitwy na Steam Decku powinien być teraz bardziej przejrzysty i zawierać komplet informacji. Hotfix naprawia również interfejs użytkownika w cinematikach na platformie Valve'a, który do tej pory niekiedy wyświetlał się w niewłaściwy sposób.

Szczegółowe omówienie ostatniego (czy aby na pewno?) hotfiksa do Tower of Time znajdziecie na Steamie.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!