Premiera Valor Mortis przesunięta na październik

Kilka dni temu podczas Xbox Games Showcase polskie studio One More Level zaprezentowało datę premiery Valor Mortis. Ostatecznie mroczny Souls-like osadzony w alternatywnej epoce napoleońskiej ukaże się nieco później.

Nowa gra twórców Ghostrunnera miała trafić w ręce graczy 24 września, jednakże z powodu natłoku premier deweloper postanowił przesunąć premierę na 13 października. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu:

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Witajcie Żołnierze,

Wrzesień stał się miesiącem pełnym premier niesamowicie wyglądających gier. Dopuszczaliśmy taką możliwość, ale kiedy jest się częścią pokazu partnerskiego, wszelkie daty zostają wskazane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. 

Chcemy dać Valor Mortis (i Waszym portfelom) trochę więcej przestrzeni. 

Dlatego postanowiliśmy przesunąć premierę gry na 13 października. 

Równocześnie na Steam jest dostępne demo, a my zbieramy od Was ogrom wrażeń i opinii. Nowa data premiery daje nam również dodatkowy czas na ulepszenie gry. Sprawdźcie Valor Mortis i dajcie nam znać, co sądzicie! Do zobaczenia w październiku!

Demo Valor Mortis jest obecnej jedną z najchętniej ogrywanych wersji demonstracyjnych na Steamie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej sprawdzić, warto to nadrobić.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!