King's Bounty: Nowe Światy w produkcji!

Informacja prasowa Cenega Poland:

Cenega, 1C Company oraz Katauri Interactive z przyjemnością informują o włączeniem do planu wydawniczego gry King`s Bounty: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King`s Bounty: Armored Princess. „Nowe Światy” są samodzielną produkcją rozszerzającą King`s Bounty: Armored Princess wprowadzając dwie nowe kampanie, dodatek do ”Wojowniczej Księżniczki”, mnóstwo nowych przygód, przedmiotów, czarów i potworów. Co chyba najważniejsze - King`s Bounty: Nowe Światy jest odpowiedzią na liczne prośby fanów, którzy marzyli o pełnym edytorze gry z możliwością tworzenia całych kampanii! Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King’s Bounty, gracze będą mieli okazję konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności jak również latające wierzchowce będą nieocenione w walce z hordami atakującymi królestwo bohatera. Księżniczce towarzyszyć będzie jej oswojony smok, który na początku jest mały lecz rozwija sie wraz ze wzrostem umiejętnosci gracza, aż staje się bardzo cennym sprzymierzeńcem. Smok zrobi wszystko by bronić księżniczki podczas bitwy, zaczynając od prostych ataków a na zionięciu ogniem i przywoływaniu wulkanów kończąc.

King`s Bounty: Nowe Światy zawiera:

  1. Edytor gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
  2. 2 całkiem nowe kampanie (Champion of the Arena – turniej gladiatorów obejmujący walkę z “Bossami” i Defender of the Crown – bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sprzymieżenców)
  3. Potężny dodatek do oryginalnego King`s Bounty: Armored Princess – Marsz Orków, dodający nowe jednostki, czary I przygody.
  4. Nowe potwory do zabicia lub wykorzystania w bitwie
  5. 70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów przedmiotów, wliczając w to 1 dla smoka i trzy wchodzące w ich skład artefakty.
  6. 7 nowych przygód pozwalających bohaterom kontynuować swoją wyprawę
  7. 50 nowych biegłości i umiejętności
  8. 13 nowych czarów

Seria King`s Bounty to niezwykle popularne w Polsce gry strategiczno-przygodowe łączące turowy systemem walki z elementami RPG w bogatym świecie fantasy. Bohaterowie i ich armie będą przemierzać ogromny kontynent, pełen mnóstwa różnych lokacji i mieszkańców, pozostających w ciągłej interakcji ze sobą. Komunikacja z NPCami, zbieranie zasobów i rekrutacja armii, tak jak poruszanie się bohaterem, będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, podczas gdy wszystkie bitwy będą się odbywać w systemie turowym z naciskiem na elementy taktyczne.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.