Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - kilka słów o tytułowym "Zabójcy"

CD Projekt RED ujawniło informacje na temat enigmatycznego "Zabójcy", którego pojawienie się w świecie wiedźmina jest główną osią fabularną Wiedźmina 2: Zabójców Królów. Oczywiście, wciąż są to informacje dosyć cżąstkowe - więcej dowiemy się dopiero podczas samej rozgrywki.

Kim jest tajemniczy olbrzym z pokrytą bliznami twarzą? Z jakiego powodu jego podobizna zdobi mury i słupy miast w trzech królestwach? W jaki sposób, będąc dh’oine, zyskał zaufanie przebiegłego Iorwetha? Co łączy go z Geraltem z Rivii?

Tylko kilka osób potrafi odpowiedzieć na te pytania, ale one muszą milczeć. Najbardziej poszukiwany człowiek na Północy wciąż pozostaje nieuchwytny. Każdym kolejnym wyczynem burzy krew w żyłach wrogów, ale pościg jest zawsze o krok za nim. Wszędzie znajduje doraźnych sojuszników, gdyż zawsze ma do zaoferowania coś, czego nie mogą dostarczyć inni. Jaka motywacja nim kieruje? Gdzie znów się pojawi?

Tylko jedna osoba potrafi dotrzymać kroku człowiekowi, który burzy utrwalany przez wieki porządek świata. Geralt z Rivii miał już z nim do czynienia wcześniej, a teraz los ponownie skrzyżował ich ścieżki. Tylko wiedźmin może powstrzymać plany królobójcy i jak na ironię jest jedynym, którego olbrzymi morderca nie jest w stanie zabić z zimną krwią.

Czyzby to mógł być Sigismund Dijkstra? Co sądzicie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.