Wyciekły informacje dotyczące fabuły Dragon Age III?

W internecie pojawiły się screeny poufnej ankiety marketingowej, w której prawdopodobnie ujawniono informacje dotyczące fabuły Dragon Age III. Choć wieści te należy brać z dużą rezerwą, to wydaje się, że coś musi być na rzeczy.

Do momentu tego newsa screeny zostały już usunięte, jednak wiele portali przechowało zawarte w nim informacje, m.in. NeoGAF. Jak czytamy: 

 

Utworzony pomiędzy światami portal uwolnił hordy demonów. Wojna domowa podzieliła narody. Zepsucie nie ma końca. Ktoś stoi w cieni, pociągając za sznurki, które zniszczą świat. Nadszedł czas dla Inkwizycji.

Przywdziej płaszcza Inkwizytora i poprowadź jedyną moc zdolną nieść światło w ciemności. Wybierz bezpośrednie metody i zbierz armię, wysyłaj szpiegów lub zajmij się polityczną wojną; stwórz sobie przyjaciół i korzystaj ze swoih znajomości - to od ciebie zależy, jak poprowadzisz Inkwizycję. Jednakże będziesz musiał przejąć dowództwo od samego początku. Stwórz łotrzyka, wojownika lub maga i zbierz drużynę do dziesięciu złożonych kompanów, by poprowadzić ich przeciwko tym, którzy ciągle spiskują przeciw tobie - odnajdź ich, zdemaskuj i zniszcz.

Przy okazji wyciekły także propozycje tytułu najnowszej odsłony serii:

  • Dragon Age 3: The Breach
  • Dragon Age 3: Exarch
  • Dragon Age 3: Inquisition
  • Dragon Age 3: Inquisitor
  • Dragon Age 3: Apocrypha

Jak już wspomniałem we wstępie, w powyższe informacje nie można bezgranicznie wierzyć. Niemniej BioWare nie zdementowało ich, co znaczy, że mogą mieć w sobie więcej niż ziarno prawdy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.