Wiedźmin 3: Dziki Gon "w złocie"!

CD Projekt RED ogłosiło właśnie, że Wiedźmin 3: Dziki Gon uzyskał status "złota". Oznacza to, że produkcja gry została zakończona, a jej majowa premiera nie jest już w żaden sposób zagrożona!

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy - mówi Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED. Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która - kolokwialnie rzecz ujmując - zarządzi” - dodaje Badowski. “Wiedźmin w złocie to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody - od zapomnianych jaskini w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu, ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność - podsumowuje Badowski.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to najbardziej ambitny projekt studia CD PROJEKT RED. Gra zdobyła dotychczas ponad 200 nagród i jeszcze przed premierą stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier role-playing na świecie. Dziki Gon to opowieść o Geralcie z Rivii, wiedźminie, pogromcy potworów, który przyjmuje największy kontrakt swojego życia - musi odnaleźć Dziecko Przepowiedni, żyjącą broń, zdolną zniszczyć świat.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PC, Xbox One oraz PS4 już 19 maja!


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!