RotA dopiero po nowym roku

Jak donosi Shacknews, premiera Rise of the Argonauts została po raz kolejny przełożona, tym razem na początek 2009-ego roku. Gra pierwotnie miała trafić na półki sklepowe w listopadzie, jednak z powodu wydłużonego procesu produkcyjnego jej wydanie zostało przesunięte na grudzień. Codemasters, wydawca gry, stwierdził wtedy, że ma nadzieję na wypuszczenie RotA na rynek jeszcze przed świętami. Jak widać, plan się nie powiódł i na produkcję Liquid Entertainment przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!