Arnvald

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Arnvald jest jednym z bohaterów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Od czasu śmierci Guthlafa, zaufanego seneszala jarla, część jego obowiązków przejął podczaszy Arnvald. Ten starszy już Skelligijczyk nie posiadał co prawda pełni władzy swego poprzednika, jednak na przestrzeni kilku lat dał się poznać jako dobry zarządca.

W jego rękach spoczywała nie tylko piecza nad spiżarniami i piwnicami Kaer Trolde, lecz także obowiązek dbania o potrzeby mieszkańców twierdzy oraz przybyłych gości. Arnvald zajmował się też organizacją uczt i innych ważnych uroczystości.

Jeśli w zadaniu Królewski gambit uda ci się schwytać Arnvalda:

Dlatego jego zdrada była wielkim zaskoczeniem. Pochwycony Arnvald przyznał się do udziału w spisku Ujawnił swego mocodawcę i wyznał swą wieloletnią, skrywaną niechęć do klanu Craite.

Jeśli w zadaniu Królewski gambit Arnvald ucieknie:

Dlatego jego zdrada była tak zaskakująca. Jej przyczyny pozostały tajemnicą, którą Arnvald zabrał ze sobą do grobu. Podczaszy zginął podczas ucieczki, zabity zapewne na rozkaz swego mocodawcy.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.