Ge'els

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Ge'els jest jednym z bohaterów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Inteligentny, opanowany i obdarzony olbrzymią charyzmą Ge'els cieszył się zaufaniem i szacunkiem zarówno mieszkańców Aen Elle, jak i ich poprzedniego króla, Auberona Muircetacha.

Po śmierci Auberona władza przeszła w ręce Eredina, a Ge'els nie tylko zachował wysoką pozycję, ale także stał się jednym z najpotężniejszych sprzymierzeńców dowódcy Dzikiego Gonu. Pod jego nieobecność pełnił w stolicy funkcję namiestnika.

Mimo iż Ge'els był obecnie jednym z najbardziej wpływowych elfów Aen Elle, nigdy nie używał władzy dla celów osobistych. Według słów Avallac'ha, lojalność i uczciwość były słabymi punktami Ge'elsa, a odpowiednio wykorzystane – mogły zadecydować o rozstrzygnięciu nadchodzącej konfrontacji.

Ge'els istotnie dał dowód lojalności wobec poprzedniego władcy, cofając poparcie dla Eredina, gdy tylko zyskał pewność, że ten istotnie winien jest śmierci Auberona. To wydarzenie mogło w istotny sposób zaważyć na losach całego konfliktu.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.