Tamara Stenger

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Tamara Stenger jest jedną z bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Córka Barona, Tamara, zaginęła wraz ze swą matką. Stało się to tuż przed tym, jak wiedźmin dotarł do Wrońców. Według słów Barona, Tamara to urodziwa dziewiętnastoletnia panna. W okolicy wszyscy wiedzą, że jest jego oczkiem w głowie. Nikogo więc nie dziwiło, że Baronowi zależało mu bardzo na szybkim odszukaniu córki.

Tamara nie mogła znieść tego w jaki sposób Baron traktuje jej matkę postanowiła uciec wraz z nią.

Geralt odnalazł rybaka, który pomógł Tamarze i jej matce w ucieczce. Od niego dowiedział się, że straszliwy potwór napadł na Annę i uprowadził ją na bagna. Tamarze udało się ujść z życiem. Dziewczyna znalazła później schronienie u krewnego rybaka w Oxenfurcie.

Jeśli podczas misji Sprawy rodzinne odnalazłeś Tamarę i porozmawiałeś z nią:

Tamara dotarła do Oxenfurtu cała i zdrowa, a o powrocie do ojca nie chciała słyszeć. Zdeterminowana odbić matkę uwięzioną na bagnach, wstąpiła w szeregi łowców czarownic. To oni mieli pomóc jej w wyprawie na Krzywuchowe Moczary.

Jeśli uwolniłeś ducha zaklętego w drzewie i zdjąłeś z Anny klątwę:

W eskorcie łowców czarownic Tamara dotarła na wiedźmie bagna. Zastała tutaj swojego ojca, który również przybył uwolnić Annę. Ponowne spotkanie całej rodziny nie zakończyło się szczęśliwie – Anna na chwilę odzyskała ludzką postać i sprawność umysłu, ale sił starczyło jej tylko na to, żeby się pożegnać.

Jeśli uwolniłeś ducha zaklętego w drzewie, lecz nie udało ci się zdjąć z Anny klątwy:

W eskorcie łowców czarownic Tamara dotarła na wiedźmie bagna. Spotkała tam ojca, który również postanowił uwolnić Annę. Ponowne spotkanie rodziny nie zakończyło się szczęśliwie.

Tamara była świadkiem makabrycznej śmierci matki. Wstrząśnięta dziewczyna wykrzyczała ostre słowa pod adresem Geralta i własnego ojca. Nic nie wskazywało na to, żeby szybko miała sie uporać z poczuciem żalu po utracie matki.

Jeśli zabiłeś ducha zaklętego w drzewie lub uwolniłeś go przed rozpoczęciem misji Sprawy rodzinne:

W eskorcie łowców czarownic Tamara dotarła na wiedźmie bagna. To co tam zastała nie napełniło jej radością. Matka, uwolniła się co prawda spod wpływu demonicznych sióstr i odzyskała ludzką postać, ale pomieszały jej się zmysły.

Ojciec Tamary, Krwawy Baron poprzysiągł, że dotrze z żoną na kraniec świata, jeśli jest choć cień nadziei na to, żeby Anna odzyska sprawność umysłu. Tamara nie przyznała się do tego, ale w skrytości ducha doceniła gest ojca.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.