Udalryk

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Udalryk jest jednym z bohaterów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Jarl Udalryk był postacią co najmniej zagadkową. Otaczało go tajemnicze odium, które sprawiało, że ludzie unikali jego towarzystwa.

Obserwując wodza klanu Brokvar, Geralt nie mógł nie zauważyć, że ponury mężczyzna rzeczywiście dziwnie się zachowywał. Momentami mamrotał coś do samego siebie i zdradzał objawy tłumionego lęku, jakby obawiał się czegoś – lub kogoś.

Prywatna rozmowa z jarlem potwierdziła zasłyszane plotki. Do Udalryka przemawiali ponoć bogowie, zsyłając na niego prorocze sny i żądając od niego ofiary.

Opowieść o zwadzie Udalryka z jego bratem Akim o rodowy miecz rzuciła nowe światło na tajemniczą sprawę jarla. To, że słyszane przezeń głosy żądały samookaleczania, sugerowało, że Skelligijczyka prześladował mściwy duch.

Udalryk coraz bardziej osuwał się w szaleństwo – własnoręcznie pozbawił się oka by, jak twierdził, odkupić swe winy.

Jeśli w zadaniu Wybraniec bogów postanowisz walczyć z himem:

Koniec końców, dzięki determinacji Geralta i jego wiedźmińskiemu mieczowi, jarl Spikeroog został uwolniony od prześladującego go upiora. Odzyskał tym samym spokój ducha.

Jeśli w zadaniu Wybraniec bogów postanowisz wykorzystać plan Cerys:

Koniec końców, dzięki pomysłowości Cerys, jarl Spikeroog został uwolniony od prześladującego go upiora. Odzyskał tym samym spokój ducha.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.