Konwenty

Wybierz konwenty, których nazwy rozpoczynają się na literę:
A B C D E F G H I K L Ł M N O P R S Ś T W Z

Brak opisu konwentu.

W 2016 roku Wrocław nosić będzie miano Europejskiej Stolicy Kultury, co oznacza, że przez cały rok  2016   stanie się kulturalnym centrum Europy wypełnionym festiwalami, koncertami, konferencjami i innymi przedsięwzięciami artystyczno-kulturalnymi, a Polcon 2016 będzie jej częścią. Po raz pierwszy w historii fantastyka stanie się wydarzeniem kulturalnym o randze europejskiej i zostanie zaprezentowana jako dziedzictwo kulturowe Polski oraz jej wkład w kulturę europejską – w literaturze, filmie czy komiksie.

Brak opisu konwentu.

Poznańskie Dni Fantastyki to impreza, która ma przybliżyć mieszkańcom Poznania wszystko, co związane z fantastyką. Już po raz drugi Stowarzyszenie Klub Fantastyki Druga Era zaprasza na spotkania z pisarzami i ciekawe prelekcje o różnorodnej tematyce. Wydarzenie ma na celu przybliżyć różnorodne formy, w jakich odnajdujemy fantastykę. Gry planszowe, LARP-y i RPG przestaną być dla Was tajemnicą.

Brak opisu konwentu.

Pyrkon, choć nazwa może wydawać się myląca, wcale nie jest zlotem miłośników ziemniaków, lecz znaczącym w Polsce i jednym z największych w Europie festiwalem fantastyki i kultury popularnej. Odbywa się co roku w marcu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Festiwal przeszedł długą drogę od Dnia z Fantastyką, poprzez konwent organizowany w życzliwej szkole na poznańskim Dębcu.

Strony: 1