Cytadela 2017

Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

Akredytacje na Fornost tańsze w przedpłacie

Konwenty - News - Akredytacje na Fornost tańsze w przedpłacie

Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznego Fornostu. Jeśli planujecie wybrać się na przełomie lipca i sierpnia do Łutowca, warto wykupić akredytację już teraz i dzięki temu trochę zaoszczędzić.

Zakonki 2117 zmieniają swoją lokalizację!

Konwenty - News - Zakonki 2117 zmieniają swoją lokalizację!

Organizatorzy Zakonek 2117 poinformowali nas o ważnej zmianie. Tegoroczna edycja konwentu jednak nie odbędzie się w podwrocławskiej Raszówce, jak pierwotnie zapowiadano.

Zapowiedź Szkoły Wiedźminów 2017

Konwenty - News - Zapowiedź Szkoły Wiedźminów 2017

Polski LARP Szkoła Wiedźminów z każdym kolejnym rokiem zyskuje sobie coraz większą renomę - także poza granicami naszego kraju. W tym roku odbędą się aż czytery edycje wydarzenia!

Znamy pierwszych gości Pyrkonu 2017

Konwenty - News - Znamy pierwszych gości Pyrkonu 2017

Pyrkon 2017 zbliża się wielkimi krokami. Coraz większa liczba gości potwierdziła swoje przybycie, a wśród nich brakuje nazwisk uznanych pisarzy takich jak Peter Watts, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska czy Andrzej Pilipiuk.

Ruszyła przedsprzedaż biletów na tegoroczne edycje Cytadeli i Twierdzy

Konwenty - News - Ruszyła przedsprzedaż biletów na tegoroczne edycje Cytadeli i Twierdzy

Wprawdzie do kolejnej edycji Twierdzy pozostało jeszcze sporo czasu, jednakże premierowa odsłona Cytadeli zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym organizatorzy obu festiwali fantastyki uruchomili przedsprzedaż wejściówek na każde z wydarzeń.

Zakonki 2117 pod patronatem Enklawy!

Konwenty - News - Zakonki 2117 pod patronatem Enklawy!

Zakonki z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę fanów kultury post-apo. Tegoroczna odsłona konwentu odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia w podwrocławskiej Raszówce, a nasz portal po raz kolejny będzie wspierał tę imprezę medialnie.

Festiwale Twierdza i Cytadela pod patronatem EnklawaNetwork!

Konwenty - News - Festiwale Twierdza i Cytadela pod patronatem EnklawaNetwork!

Miło mi poinformować, że nasz portal otoczy swoim patronatem medialnym kolejne dwa festiwale fantastyczne. Mowa tutaj o Twierdzy, która już po raz trzeci gości na konwentowej mapie Polski, oraz o premierowej odsłonie Cytadeli.

Pyrkon 2017 nadchodzi!

Konwenty - News - Pyrkon 2017 nadchodzi!

W ostatnich latach Pyrkon stał się jednym z największych i najważniejszych wydarzeń fantastycznych w Polsce. Kolejna jego edycja została zaplanowana na ostatni weekend kwietnia, a jego organizatorzy już teraz zachęcają, by zostać Gżdaczem, czyli Pyrkonowym wolontariuszem.

Zapowiedź Świdkonu X

Konwenty - News - Zapowiedź Świdkonu X

W tym roku odbędzie się już dziesiąta edycja Świdkonu. Zaplanowany na ostatni weekend marca konwent jest organizowany pod hasłem Włącz się w fantastykę.

Zapowiedź SPOT-a 2017

Konwenty - News - Zapowiedź SPOT-a 2017

SPOT już od wielu lat jest stałym miejscem spotkań miłośników LARP-ów. Nie inaczej będzie również w tym roku. Siódma edycja imprezy odbędzie się w dniach 19-21 maja w pomorskim Baninie.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »