Konwenty: Newsy

Autor: , dodano

Pyrkon 2019 coraz bliżej, nic zatem dziwnego, że jego organizatorzy przedstawiają kolejnych gości konwentu. Na ich liście pojawił się właśnie Thomas Astruc, który swoją osobą wzmocni skład bloku filmowo-serialowego.

Autor: , dodano

Organizatorzy Zakonek ujawnili datę najbliższej edycji konwentu. Dwunasta odsłona post-apokaliptycznego festiwalu tradycyjnie już odbędzie się w sierpniu,

Autor: , dodano

Pyrkon 2019 zbliża się wielkimi krokami, dlatego jego organizatorzy powoli zaczynają przedstawiać gości tegorocznego konwentu. Wśród nich nie zabraknie twórcy gier fabularnych Marka Rein-Hagena.

Autor: , dodano

Opolcon już od siedmiu lat widnieje na konwentowej mapie Polski. Opolski konwent ugości miłośników fantastyki z całego kraju także i w tym roku.

Autor: , dodano

Pod koniec roku Kraków ponownie przywita wśród swoich murów miłośników fantastyki z całej Polski. W dniach 9-11 listopada odbędzie bowiem się kolejna edycja konwentu Imladris.

Autor: , dodano

XIX edycja konwentu Falkon zbliża się wielkimi krokami. W tym roku motywem przewodnim lubelskiego festiwalu fantastyki jest szeroko pojęta słowiańszczyzna.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »