Twierdza 2017

Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

Fabryka Słów zapowiedziała pierwszy ogólnopolski Zlot Fanów Fabrycznej Zony

Konwenty - News - Fabryka Słów zapowiedziała pierwszy ogólnopolski Zlot Fanów Fabrycznej Zony

Fabryczna Zona rozrosła się do tego stopnia, że wydawnictwo Fabryka Słów postanowiło zorganizować jej pierwszy Ogólnopolski Zlot Fanów. Impreza odbędzie się podczas tegorocznej odsłony konwentu Cytadela.

Melisandre kolejnym gościem Warsaw Comic Conu 2017!

Konwenty - News - Melisandre kolejnym gościem Warsaw Comic Conu 2017!

Do gwiazd pierwszej edycji Warsaw Comic Conu dołączyła właśnie Carice van Houten, szerzej znana jako Melisandre z serialu Gra o tron. Pojawienie się aktorki to jednak tylko jedna z wielu atrakcji, jakie zaplanowali organizatorzy warszawskiego konwentu.

Fantastyczny weekend w Cytadeli coraz bliżej

Konwenty - News - Fantastyczny weekend w Cytadeli coraz bliżej

Coraz mniej czasu dzieli nas od pierwszej edycji konwentu Cytadela, który odbędzie się w ostatni weekend maja na terenie Twierdzy Modlin. Organizatorzy imprezy opublikowali właśnie garść nowych informacji na jej temat.

Pierwszy polski Comic Con już 1 czerwca!

Konwenty - News - Pierwszy polski Comic Con już 1 czerwca!

Już 1 czerwca słynny konwent Comic Con zawita po raz pierwszy do Polski! Wydarzenie to zgromadzi w podwarszawskim nadarzenie śmietankę twórców i miłośników gier, literatury i szeroko rozumianej popkultury.

SPOT 2017: konkurs Czary rozszerzony

Konwenty - News - SPOT 2017: konkurs Czary rozszerzony

Konkurs Czary, który wyłania najlepszych LARP-ów, stał się już stałym elementem SPOT-ów. W tym roku zostanie jednak dodatkowo rozszerzony!

Akredytacje na Fornost tańsze w przedpłacie

Konwenty - News - Akredytacje na Fornost tańsze w przedpłacie

Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznego Fornostu. Jeśli planujecie wybrać się na przełomie lipca i sierpnia do Łutowca, warto wykupić akredytację już teraz i dzięki temu trochę zaoszczędzić.

Zakonki 2117 zmieniają swoją lokalizację!

Konwenty - News - Zakonki 2117 zmieniają swoją lokalizację!

Organizatorzy Zakonek 2117 poinformowali nas o ważnej zmianie. Tegoroczna edycja konwentu jednak nie odbędzie się w podwrocławskiej Raszówce, jak pierwotnie zapowiadano.

Zapowiedź Szkoły Wiedźminów 2017

Konwenty - News - Zapowiedź Szkoły Wiedźminów 2017

Polski LARP Szkoła Wiedźminów z każdym kolejnym rokiem zyskuje sobie coraz większą renomę - także poza granicami naszego kraju. W tym roku odbędą się aż czytery edycje wydarzenia!

Znamy pierwszych gości Pyrkonu 2017

Konwenty - News - Znamy pierwszych gości Pyrkonu 2017

Pyrkon 2017 zbliża się wielkimi krokami. Coraz większa liczba gości potwierdziła swoje przybycie, a wśród nich brakuje nazwisk uznanych pisarzy takich jak Peter Watts, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska czy Andrzej Pilipiuk.

Ruszyła przedsprzedaż biletów na tegoroczne edycje Cytadeli i Twierdzy

Konwenty - News - Ruszyła przedsprzedaż biletów na tegoroczne edycje Cytadeli i Twierdzy

Wprawdzie do kolejnej edycji Twierdzy pozostało jeszcze sporo czasu, jednakże premierowa odsłona Cytadeli zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym organizatorzy obu festiwali fantastyki uruchomili przedsprzedaż wejściówek na każde z wydarzeń.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »