Konwenty: Newsy

Od rozpoczęcia tegorocznej edycji festiwalu fantastyki Twierdza dzieli nas już tylko półtora tygodnia. To dobry moment, by zapoznać się z dokładnym programem atrakcji i zaplanować swój czas w XIX-wiecznej Twierdzy Boyen.

Do Coperniconu 2019 pozostało niewiele ponad miesiąc. To dobry moment, by podjąć decyzję o wybraniu się na konwent i skorzystać z tańszej preakredytacji. Na specjalne zniżki mogą też liczyć twórcy atrakcji programu imprezy.

Tegoroczne Zakonki ruszą już za niewiele ponad trzy tygodnie. To dobry moment, by zapoznać się z pełnym programem atrakcji, jakie czekają na uczestników tej post-apokaliptycznej imprezy.

Sierpień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejna edycja Sabat Fiction-Fest! Czego spodziewać się po tegorocznej odsłonie kieleckiego festiwalu fantastyki?

Copernicon na konwentowej mapie Polski istnieje już od dekady. W tym roku odbędzie się jego jubileuszowa, dziesiąta edycja.

Lista zagranicznych gości tegorocznego Festiwalu Confiction powiększyła się właśnie o kolejne nazwisko. To znamienite grono poszerzył James Cosmo - aktor znany m.in. z roli Jeora Mormonta, lorda dowódcy Nocnej Straży z serialowej Gry o tron.

Dziś w Centrum Kultury Zamek w podwrocławskiej Leśnicy rozpoczyna się kolejna odsłona Dni Fantastyki. Na uczestników konwentu czeka moc atrakcji, włączając w to spotkania z tak znamienitymi gośćmi jak Grzegorz Rosiński, Krzysztof Kowalewski, Michał Gołkowski czy Michał Cholewa.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »