Cytadela 2017

Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

Zakonki 2117 pod patronatem Enklawy!

Konwenty - News - Zakonki 2117 pod patronatem Enklawy!

Zakonki z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę fanów kultury post-apo. Tegoroczna odsłona konwentu odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia w podwrocławskiej Raszówce, a nasz portal po raz kolejny będzie wspierał tę imprezę medialnie.

Festiwale Twierdza i Cytadela pod patronatem EnklawaNetwork!

Konwenty - News - Festiwale Twierdza i Cytadela pod patronatem EnklawaNetwork!

Miło mi poinformować, że nasz portal otoczy swoim patronatem medialnym kolejne dwa festiwale fantastyczne. Mowa tutaj o Twierdzy, która już po raz trzeci gości na konwentowej mapie Polski, oraz o premierowej odsłonie Cytadeli.

Pyrkon 2017 nadchodzi!

Konwenty - News - Pyrkon 2017 nadchodzi!

W ostatnich latach Pyrkon stał się jednym z największych i najważniejszych wydarzeń fantastycznych w Polsce. Kolejna jego edycja została zaplanowana na ostatni weekend kwietnia, a jego organizatorzy już teraz zachęcają, by zostać Gżdaczem, czyli Pyrkonowym wolontariuszem.

Zapowiedź Świdkonu X

Konwenty - News - Zapowiedź Świdkonu X

W tym roku odbędzie się już dziesiąta edycja Świdkonu. Zaplanowany na ostatni weekend marca konwent jest organizowany pod hasłem Włącz się w fantastykę.

Zapowiedź SPOT-a 2017

Konwenty - News - Zapowiedź SPOT-a 2017

SPOT już od wielu lat jest stałym miejscem spotkań miłośników LARP-ów. Nie inaczej będzie również w tym roku. Siódma edycja imprezy odbędzie się w dniach 19-21 maja w pomorskim Baninie.

Znamy pierwszych gości Fantasmazurii 2017

Konwenty - News - Znamy pierwszych gości Fantasmazurii 2017

Do pierwszej edycji Fantasmazurii pozostało jeszcze wiele czasu, jednakże jej organizatorzy zaczynają odkrywać karty. W chwili obecnej znamy już pierwszych gości konwentu, wśród których nie brakuje głośnych nazwisk.

Znamy szczegóły Konferencji Larpowej 2017

Konwenty - News - Znamy szczegóły Konferencji Larpowej 2017

W dniach 10-12 lutego w Lublinie odbędzie się tegoroczna edycja Konferencji Larpowej. Wydarzenie to, szerzej znane pod skrótem KOLA, jest idealnym miejscem do wymiany doświadczeń dla wszystkich miłośników LARP-ów.

Wiedźmińska Mordownia - uzyskaj sprawność i kondycję godną Geralta z Rivii!

Gry komputerowe i książki raczej nie kojarzą się z dobrą koordynacją i sprawnością fizyczną. Może się to jednak zmienić za sprawą nowatorskiego projektu o nazwie Wiedźmińska Mordownia.

Znamy datę Fornostu 2017!

Konwenty - News - Znamy datę Fornostu 2017!

W konwentowym kalendarium 2017 r. z pewnością nie zabraknie Fornostu. Organizatorzy imprezy ujawnili właśnie, że jego przyszłoroczna edycja odbędzie się w Łutowcu w dniach 29 lipca - 6 sierpnia.

Fantasmazuria pod patronatem EnklawaNetwork!

Konwenty - News - Fantasmazuria pod patronatem EnklawaNetwork!

Miło mi poinformować, że nasz portal objął swoim patronatem kolejną fantastyczną imprezę. W przyszłym roku będziemy wspierać medialnie Fantasmazurię!

Strony: 1 2 3 Ostatnia »