>

Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

Wiedźmińska Mordownia - uzyskaj sprawność i kondycję godną Geralta z Rivii!

Gry komputerowe i książki raczej nie kojarzą się z dobrą koordynacją i sprawnością fizyczną. Może się to jednak zmienić za sprawą nowatorskiego projektu o nazwie Wiedźmińska Mordownia.

Znamy datę Fornostu 2017!

Konwenty - News - Znamy datę Fornostu 2017!

W konwentowym kalendarium 2017 r. z pewnością nie zabraknie Fornostu. Organizatorzy imprezy ujawnili właśnie, że jego przyszłoroczna edycja odbędzie się w Łutowcu w dniach 29 lipca - 6 sierpnia.

Fantasmazuria pod patronatem EnklawaNetwork!

Konwenty - News - Fantasmazuria pod patronatem EnklawaNetwork!

Miło mi poinformować, że nasz portal objął swoim patronatem kolejną fantastyczną imprezę. W przyszłym roku będziemy wspierać medialnie Fantasmazurię!

Zapowiedź Fantasmazurii 2017

Konwenty - News - Zapowiedź Fantasmazurii 2017

W dniach 16-18 czerwca w Ostródzie odbędzie się Fantasmazuria. Nowy konwent w "letniej stolicy Warmii i Mazur" skierowany jest zarówno do miłośników LARP-ów, RPG, gier planszowych i wideo, jak również seriali i szeroko pojetej fantastyki.

WleńKon odbędzie się już jutro!

Konwenty - News - WleńKon odbędzie się już jutro!

Już jutro, 10 grudnia, we Wleniu odbędzie się kolejna edycja WleńKonu. To prawdziwa gratka dla miłośników fantastyki z tego małego miasteczka i okolic.

Zapowiedź Kregulcowych Dni 2016

Konwenty - News - Zapowiedź Kregulcowych Dni 2016

Bieżący rok zbliża się już ku końcowi, a wraz z nim kalendarz konwentowy, dlatego pora przyjrzeć się wydarzeniom, jakie czekają nas przez kolejne dwanaście miesięcy. Jednym z pierwszych konwentów w 2017 r. będą Kregulcowe Dni.

Zapowiedź WleńKonu 2016

Konwenty - News - Zapowiedź WleńKonu 2016

W dniach 10-11 grudnia we Wleniu odbędzie się kolejna odsłona konwentu znanego jako WleńKon. Organizatorzy szykują wiele atrakcji.

Znamy wstępną wersję programu Opolconu 2016

Konwenty - News - Znamy wstępną wersję programu Opolconu 2016

Organizatorzy tegorocznego Opolconu opublikowali wstępną wersję programu konwentu. Wprawdzie mogą zajść w nim jeszcze pewne zmiany, jednakże daje on całkiem niezłe pojęcie na temat ogólnego kształtu imprezy.

Znamy dokładny program tegorocznego Falkonu!

Konwenty - News - Znamy dokładny program tegorocznego Falkonu!

Organizatorzy Falkonu opublikowali dokładny plan atrakcji tegorocznej edycji konwentu. Poinformowali również o licznych udogodnieniach, na jakie mogą liczyć niepełnosprawni fani fantastyki.

Falkon 2016: znamy szczegóły bloku growego

Konwenty - News - Falkon 2016: znamy szczegóły bloku growego

Na tegorocznym Falkonie nie zabraknie atrakcji dla miłośników różnorakich gier. Zadbać o to ma ujawniony właśnie Superheros - L1nK.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »

Dołącz do naszych fanów!