Wiedźmińska Mordownia - uzyskaj sprawność i kondycję godną Geralta z Rivii!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 18.01.2017 12:33

Gry komputerowe i książki raczej nie kojarzą się z dobrą koordynacją i sprawnością fizyczną. Może się to jednak zmienić za sprawą nowatorskiego projektu o nazwie Wiedźmińska Mordownia.

O co chodzi? Twórcy znanych wiedźmińskiej społeczności LARP-ów The Witcher School postanowili zrobić kolejny krok w rekonstrukcji świata znanego z książek Andrzeja Sapkowskiego. Ich najnowsza inicjatywa ma zachęcić fanów twórczości AS-a oraz gier CD Projekt RED do zwiększonej aktywności fizycznej takich jak biegi czy fechtunek. Założeniem projektu jest doskonalenie własnej kondycji i walka ze słabościami, do czego ma inspirować sam Geralt z Rivii - ideał współczesnego atlety i szermierza.

Mordownia to projekt luźno związany z larpem The Witcher School. Za cel postawiliśmy sobie przeniesienie uczestników do świata Andrzeja Sapkowskiego i danie im możliwości nabycia wiedźmińskich sprawności. Mordownia to projekt, który ma zmotywować fanów Wiedźmina, gier komputerowych i fantastyki do ćwiczeń fizycznych i uzyskania kondycji godnej Geralta z Rivii.

Projekt będzie składał się z dwóch części, motywacyjnej oraz biegu survivalowego osadzonego w klimatach wiedźmińskich. W ramach części motywacyjnej zamierzamy publikować filmy na youtube, zawierające propozycje ćwiczeń ogólnorozwojowych, szermierczych, łuczniczych itp. Zamierzamy również zamieszczać porady dotyczące prawidłowego żywienia. Jednocześnie chcemy ich motywować postępami naszej kadry. Wreszcie, będziemy zamieszczać zapowiedzi wyzwań, które czekają na uczestników w trakcie biegu.

Zapoznajcie się z poniższym nagraniem i, jeśli się wam spodoba, zasubskrybujcie kanał Wiedźmińskiej Mordowni. To dopiero początek!


Avadon 2: The Corruption - kupuj bez DRM na GOG.com!