Falkon 2017 rozpocznie się już za trzy dni!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 01.11.2017 14:33

Tegoroczny Falkon przywita fanów fantastyki z całej Polski już w najbliższy piątek! Z tej okazji organizatorzy konwentu postanowili przypomnieć listę najważniejszych atrakcji tegorocznego festiwalu.

Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi:

Falkon zbliża się wielkimi krokami, a my przypominamy, jakie atrakcje czekają na festiwalowiczów. Fani e-sportu będą mogli wziąć udział w ośmiu turniejach w największych grach tego typu. Miłośnicy wcielania się w przeróżne role odnajdą się podczas LARPów, których jest w programie około 30. Amatorzy X muzy sprawdzą swoją wiedzę filmową i serialową podczas konkursów tematycznych. Twórcy przebrań z gier, książek, filmów, anime i komiksów zaprezentują swoje kreacje w trakcie konkursu KOSplay. Planszówkowicze będą mogli spędzić godziny w Gamesroomie, a także zagrać w Drużynowych Mistrzostwach Gier Planszowych. W bloku dziecięcym na najmłodszych czekają warsztaty wiązania chust furoshiki, malowanie twarzy, czy składanie origami. Ponadto wszyscy będą mogli pogłębić swoją wiedzę i spojrzeć na różne tematy świeżym okiem podczas paneli dyskusyjnych. Jak co roku, pojawią się też wystawcy, u których z pewnością uczestnicy zainwestują większość październikowej wypłaty.

Festiwalowicze będą mogli zintegrować się na afterparty, które startować będzie każdego dnia Falkonu w klubie Kazik przy Nadbystrzyckiej 40A.

Szczegółowy program imprezy: http://falkon.co/program/

Goście Falkonu 2017: http://falkon.co/goscie/

Bilety: http://falkon.co/bilety/

Informacje o noclegach: http://falkon.co/noclegi-i-wyzywienie/

Regulamin: http://falkon.co/regulamin/

W imieniu organizatorów zachęcamy do przyjazdu!


Starpoint Gemini 2: Secrets of Aethera - kupuj bez DRM na GOG.com!