Copernicon 2019: więcej informacji o preakredytacji

Do Coperniconu 2019 pozostało niewiele ponad miesiąc. To dobry moment, by podjąć decyzję o wybraniu się na konwent i skorzystać z tańszej preakredytacji. Na specjalne zniżki mogą też liczyć twórcy atrakcji programu imprezy.

Zakup preakredytacji jest możliwy do 31 sierpnia włącznie. Wejściówka w przedsprzedaży jest nie tylko tańsza niż zakupiona na miejscu (70 zamiast 80 zł), ale dodatkowo uprawnia do odbioru pakietu akredytacyjnego (identyfikatora i broszury z programem) w specjalnej kasie szybkiej obsługi. Po zakupieniu preakredytacji uczestnik konwentu otrzymuje specjalny, kod który będzie mógł szybko i bez zbędnych formalności wymienić na swój pakiet i cieszyć się wszystkimi atrakcjami festiwalu bez konieczności oczekiwania w kolejce do wejścia. Akredytację można zakupić pod adresem: https://copernicon.pl/sklep/.

Ponadto organizatorzy konwentu przedstawili kolejną atrakcję, tym razem skierowaną do fanów rozrywki retro. Otóż podczas tegorocznego Coperniconu będzie można wziąć udział w Mistrzostwach Polski w Tetrisie klasycznym. Odbędą się one w sobotę 14 września na terenie festiwalu. Wiecej informacji na ten temat można znaleźć na stronie wydarzenia.

Przypominamy, że Copernicon 2019 odbędzie się w dniach 13-15 września w Toruniu. Nasz portal objął konwent swoim patronatem medialnym.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: