Konwenty: Wydarzenia

Miejsce: Nowy Dwór Mazowiecki
Termin: 26-28.06.2020

Miejsce:
Termin: 16-18.08.2019

Miejsce: Kraków
Termin: 16-18.08.2019

Miejsce: Głuchów k. Rawy Mazowieckiej
Termin: 15-17.08.2019

Toporiada jest to konwent organizowany przez Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki Topory od 14 lat. Impreza ta jest tworzona przez graczy dla graczy, a  RPG jest tu najważniejsze. Przez dwanaście edycji rozegrano setki sesji w przeróżne systemy, poprowadzono godziny prelekcji o tematyce fantastycznej  i rpg’owej. Co wyróżnia Toporiadę na tle innych konwentów?  Głównie to, iż jest to konwent całkiem plenerowy odbywający się na wolnym powietrzu,  posiadający niezwykły klimat.

Miejsce: Białystok
Termin: 08-11.08.2019

Polcon powraca do Białegostoku po 20 latach! Kolejna edycja ogólnopolskiej, wędrownej imprezy poświęconej fantastyce zawita w tym roku w Białymstoku. Z pewnością nie może Cię na niej zabraknąć!Program tego najważniejszego z polskich konwentów jest zawsze bardzo bogaty. To aż cztery dni niesamowitych atrakcji. Na konwencie nie zabraknie spotkań z autorami, prelekcji, paneli dyskusyjnych, warsztatów, konkursów, turniei gier, koncertów muzycznych i ogólnej zabawy dla każdego zainteresowanego takimi rzeczami jak książki fantasy, komiksy, gry (od karcianych, po konsolowe).

Miejsce: Skierniewice
Termin: 26-28.07.2019

Miejsce: Wrocław
Termin: 05-07.07.2019

Dni Fantastyki (kryptonim: DF) to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza jej edycja odbyła się w 2004 roku. Od tamtego czasu, z roku na rok przyciąga coraz więcej fantastycznych stworzeń – zarówno uczestników, jak i gości – pisarzy, filmowców, aktorów – w skrócie – twórców fantastyki! [Wierzcie mi lub nie, Rowling potwierdzi, że niektóre z nich naprawdę trudno złapać!] Z każdym rokiem ich liczba wzrasta, za niedługo przekroczy 3000 miłośników fantastyki z całego kraju! Czy Dni Fantastyki będą dla Ciebie? DF-y to pasja, którą dzielimy się ze wszystkimi odwiedzającymi.

Miejsce: Warszawa
Termin: 23-26.05.2019

Meet Point to warszawski festiwal popkultury na którym #gaming, #youtube, #esport i #fantastyka spotykają się na stadionie PGE Narodowym! Wydarzenie odbędzie się w ramach jednych z największych targów literackich w Europie – 10. edycji Warszawskich Targów Książki, które zgromadziły w ubiegłym roku ponad 80.000 uczestników!

Miejsce: Nowy Dwór Mazowiecki
Termin: 24-26.05.2019

Festiwal Cytadela odbędzie się po raz trzeci na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin - w Garnizonie Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie u nas bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów.

Miejsce: Poznań
Termin: 26-28.04.2019

Przygotowywany przez Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era” Festiwal Fantastyki Pyrkon jest największym organizowanym w Polsce i tej części Europy konwentem, który każdego roku ściąga do Poznania tysiące fanów wszelkiego rodzaju fantastycznych gier, filmów, książek i seriali oraz entuzjastów mangi i anime. W czasie trwającej od 18 do 20 maja imprezy biorący udział w wydarzeniu uczestnicy mają okazję, by na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich posłuchać wielu wykładów i prelekcji, spróbować swoich sił w konkursach, zobaczyć liczne wystawy oraz odwiedzić dziesiątki stoisk z wyjątkowymi gadżetami i innymi związanymi z popkulturą produktami.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »