Konwenty: Wydarzenia

Miejsce: Giżycko
Termin: 06-09.09.2018

Miejsce: Poznań
Termin: 18-20.05.2018

Miejsce: Nadarzyn k. Warszawy
Termin: 20-22.04.2018

Miejsce: Cieszyn
Termin: 13-15.04.2018

Kregulcowe Dni są imprezą zrodzoną z inicjatywy od fanów dla fanów, którzy interesują się tematyką fantastyki, kultury dalekowschodniej oraz im pokrewnymi. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia będzie: “Studencka intryga”. Będzie ona miała miejsce w Cieszynie w Uniwersytecie Śląskim w dniach 14 - 15 kwietnia 2018r. Możecie się właśnie zastanawiać: “Jaka intryga?”, “O co chodzi”.

Miejsce: Przywidz
Termin: 12-15.04.2018

SPOT to larpowe spotkanie fajnych ludzi i dobrych gier – czyli pomorski konwent fantastyki, science-fiction i nie tylko! Mnóstwo larpów, rpg-ów, freeformów, warsztatów, prelekcji, planszówek, a także i to chyba najważniejsze, wesoła zgraja osób o zainteresowaniach podlonych do twoich! Tegoroczny SPOT odbędzie się w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 roku na terenie malowniczego ośrodka Camping 20, mieszczącego się w Przywidzu przy ulicy Gdańskiej 19.

Miejsce: Warszawa
Termin: 16-18.03.2018

Zapraszamy Cię, na progu Wiosny, do odwiedzenia Warszawskich Targów Fantastyki - jedynej takiej imprezy w Polsce. U nas znajdziesz ręcznie robione cuda sprzedawane przez wyjątkowych kupców i twórców, którzy kochają fantastykę tak samo jak my, wzbogacisz swoją szafę o płaszcze, suknie, bluzki, gorsety, spodnie, dodatki, biżuterię i wszystko to czego potrzebujesz by dopracować swoje cosplayowe stylizacje lub po prostu poczuć się wyjątkowo.

Miejsce: Nadarzyn k. Warszawy
Termin: 24-26.11.2017

Comic Con, któy przyciągnął 46 896 fanów popkultury! Jego organizatorem była firma Ptak Warsaw Expo, doświadczony kreator imprez masowych. Co wydarzyło się w czerwcu? Przede wszystkim do Polski przyjechały gwiazdy superpopularnych seriali: Gry o tron, The 100, Teen Wolf, Breaking Bad i Pamiętniki Wampirów. Gościliśmy również polskich autorów fantasy, w tym m.

Miejsce: Opole
Termin: 17-19.11.2017

Opolski Klub Fantastyki „Fenix” z radością oznajmia, że tegoroczny Opolcon odbędzie się 17-19 listopada w budynkach Zespołu Szkół Elektrycznych i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Będzie to piąta edycja całkowicie darmowego konwentu fantastycznego, trwającego trzy dni. Organizatorzy przewidują między innymi: ciekawe prelekcje, spotkania z interesującymi gośćmi, sesje RPG a także fantastyczny konkurs strojów.

Miejsce: Płock
Termin: 11-12.11.2017

Przed nami kolejna, trzynasta już edycja Elgaconu – Płockich Dni Fantastyki, organizowana przez Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai. Chociaż liczbę 13 uważa się za pechową, my zamierzamy dowieść, że przesądy to bzdura. W tym celu wyszliśmy im naprzeciw i wraz z mitami oraz legendami, ustanowiliśmy je motywem przewodnim tegorocznej imprezy. Liczymy na to, że temat okaże się dla was atrakcyjny, w końcu to dla was go tworzymy, a wy nam w tym pomagacie.

Miejsce: Lublin
Termin: 03-05.11.2017

Falkon jest interdyscyplinarnym festiwalem poświęconym kulturze inspirowanej szeroko rozumianą fantastyką. W ostatnich latach fantastyka z niszowej rozrywki ‘dla wybrańców’ stała się jednym z głównych nurtów popkultury, natomiast Falkon przez siedemnaście lat z lokalnego zlotu zapaleńców wyewoluował w jeden z największych i najbardziej liczących się festiwali fantastyki w Polsce, gromadzący miłośników książek, filmów, komiksów i wszelkiego rodzaju gier.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »