Cytadela 2017

Podstawowe informacje

„200 000 000 cegieł fantastyki!” – pierwsza edycja

F.F. Cytadela odbędzie się po raz pierwszy na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie u nas bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również Manga i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów. Szykujcie się do ucieczki z Escape Room’u. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Młodzi artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy na pewno nie zawiodą waszych oczekiwań. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs Cosplay!

Fani post apo wreszcie znajdą się w prawdziwej Zonie, gdzie zmysły płatają figle.
Skupimy się nie tylko na futurologii, ale i dotkniemy źródeł. Zapraszamy Was do Slavii: świata słowiańskich bóstw, mitów i legend! Po tym wszystkim odpoczniecie w naszej kantynie, tuż pod Drzewem Życia.
Naszą wieczorną przestrzeń namalujemy światłem i dźwiękiem, zapewnionym przez znakomitych DJ’ów i zespoły.

  • Miejsce: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Termin: 26-28.05.2017
  • Dokładny adres: Twierdza Modlin
  • Strona internetowa: http://www.festiwalcytadela.pl/

Cena:

25-60 zł

Newsy

, dodano 20.05.2017 13:27

Festiwal fantastyki Cytadela 2017 rozpocznie się dokładnie za tydzień. To znakomity moment, by zapoznać się z dokładnym programem atrakcji tegorocznej odsłony konwentu.

więcej...