Konwenty - Dni Fantastyki 2017 - Wydarzenia | Konwenty.EnklawaNetwork.pl

Dni Fantastyki 2017

Podstawowe informacje

Dni Fantastyki (DF) to obecnie największa i jedyna organizowana nieprzerwanie od tylu lat impreza z branży fantastycznej na Dolnym Śląsku, a także jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Corocznie gromadzi ok. 2500-3000 miłośników fantastyki – nie tylko wrocławian, ale również fanów przyjeżdżających do nas z różnych części kraju. Pierwsze Dni Fantastyki odbyły się jeszcze w erze przedfejsbukowej, w 2004 roku. Od tamtego czasu w trakcie kolejnych 12 edycji odwiedziło nas kilkuset gości: pisarzy, redaktorów czasopism, rysowników, twórców gier, aktorów, reżyserów, artystów z Polski, Europy i USA.

DF-y to trzydniowe święto fanów fantastyki i właśnie przede wszystkim dla was przygotowujemy tę imprezę – dla ludzi zainteresowanych fantastyką, czytających książki oraz komiksy, oglądających filmy i seriale, uwielbiających grać: czy to w planszówki, czy na konsolach, czy w RPG-i albo larpy – dla ludzi kreatywnych i otwartych, z nieograniczoną wyobraźnią.

Jeżeli nie jesteś fanem fantastyki, również możesz przyjechać na DFyy i przekonać się na własnej skórze, o co tu tak naprawdę chodzi. Tym bardziej, że w programie znajdziesz sporo punktów z obszarów okołofantastycznych.

  • Miejsce: Wrocław
  • Termin: 07-09.07.2017
  • Dokładny adres: Pl. Świętojański 1
  • Strona internetowa: http://dnifantastyki.pl/

Cena:

Karnet 3 dni60zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) – w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska oraz tabela programowa;
Bilet dwudniowy (sobota – niedziela) – 40 zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) – w ramach biletu przysługuje wstęp na imprezę od godziny 10 w sobotę do zakończenia imprezy, opaska oraz tabela programowa;
Bilet jednodniowy (niedziela)20zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) – w ramach biletu przysługuje wstęp na III dzień imprezy do godziny zakończenia imprezy, opaska oraz tabela programowa;
Karta noclegowa10zł – uprawnia do 2 noclegów w szkole noclegowej, liczba kart jest ograniczona.

Newsy

, dodano 07.07.2017 08:37

Dzisiaj w podwrocławskiej Leśnicy rozpocznie się kolejna edycja Dni Fantastyki. Na gości czeka mnóstwo atrakcji w siedmiu blokach tematycznych, w tym kilkunastu gości z Polski i zagranicy.

więcej...

Pod lupą

Relacja z XIII Dni Fantastyki

, dodano 30.07.2017 21:42

Odbywające się w podwrocławskiej Leśnicy Dni Fantastyki są festiwalem o bardzo długiej tradycji. W tym roku fantaści z całej Polski zjechali do Centrum Kultury Zamek już po raz trzynasty. Tradycyjnie na imprezie nie zabrakło reprezentacji naszego portalu, czego efektem jest niniejsza relacja. Jak się bawiliśmy? Czytajcie dalej!

więcej...