Konwenty - Elgacon - Płockie Dni Fantastyki 13 - Wydarzenia | Konwenty.EnklawaNetwork.pl

Elgacon - Płockie Dni Fantastyki 13

Podstawowe informacje

Przed nami kolejna, trzynasta już edycja Elgaconu – Płockich Dni Fantastyki, organizowana przez Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai. Chociaż liczbę 13 uważa się za pechową, my zamierzamy dowieść, że przesądy to bzdura. W tym celu wyszliśmy im naprzeciw i wraz z mitami oraz legendami, ustanowiliśmy je motywem przewodnim tegorocznej imprezy.

Liczymy na to, że temat okaże się dla was atrakcyjny, w końcu to dla was go tworzymy, a wy nam w tym pomagacie. Dlatego szczególnie zachęcamy do zgłaszania programu dotyczącego wszelkiej maści mitologii, podań, legend miejskich czy teorii spiskowych. Oczywiście towarzyszyć temu będą atrakcje o tematyce ogólno-fantastycznej, mangowej, odbędą się gry, konkursy, sesje RPG i LARPy.

Bo dobry kontakt z wami oraz oldschoolowy klimat konwentów w starym stylu to dla nas rzecz najważniejsza.

  • Miejsce: Płock
  • Termin: 11-12.11.2017
  • Dokładny adres: Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Czwartaków 4
  • Strona internetowa: http://elgacon.pl/

Cena:

Koszt wejściówki na dwa dni, to w chwili obecnej - 20 zł
koszt wejściówki na sobotę 15 zł, a na niedzielę to 10 zł

-5zł - odejmujemy za każdy poprowadzony punkt programu*

*każdy przyjęty punkt programu generuje kumulującą się zniżkę w wysokości 5zł . Zaznaczamy jednak, że w przypadku kilku prowadzących zniżka przysługuje tylko jednemu z nich (może też zostać podzielona po połowie) a w przypadku LARPów - dwóm.

Newsy

, dodano 21.10.2017 13:29

Za trzy tygodnie Płock już po raz trzynasty ugości miłośników fantastyki z całego kraju. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Elgaconu - Płockich Dni Fantastyki.

więcej...