Konwenty - Kregulcowe Dni: Studencka intryga - Wydarzenia | Konwenty.EnklawaNetwork.pl

Kregulcowe Dni: Studencka intryga

Podstawowe informacje

Kregulcowe Dni są imprezą zrodzoną z inicjatywy od fanów dla fanów, którzy interesują się tematyką fantastyki, kultury dalekowschodniej oraz im pokrewnymi. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia będzie: “Studencka intryga”. Będzie ona miała miejsce w Cieszynie w Uniwersytecie Śląskim w dniach 14 - 15 kwietnia 2018r. Możecie się właśnie zastanawiać: “Jaka intryga?”, “O co chodzi”. Podtytuł tegorocznych Dni Kregulcowych odwołuje się do wydarzenia związanego z naszym tytułowym bohaterem, Kregulcem który rzucił wyzwanie samemu Dziekanowi Uniwersytetu iż ukończy studia tytułem magistra w rekordowym czasie, w ciągu jednego semestru. Czy Kregulcowi się to uda? Jakie konsekwencje przyniesie wygrana?

O rezultacie zakładu dowiemy podczas trwania wydarzenia, które będzie swoistą uroczystością porażki lub zwycięstwa Kregulca. Uczestnicy, którzy przybędą zarówno bawić się na przyjęciu, jak i obserwować rozwój wydarzeń będą mogli na tym przyjęciu skorzystać z dwóch stref:

Strefa Otwarta - bezpłatna, w niej odbędą się koncerty, gry i zabawy (np. walki na miecze), zajęcia artystyczne (np. nauka malowania w plenerze), zajęcia muzyczne, piknik, wystawy itp.

Strefa Konwentowa - odpłatna (w cenę wliczony nocleg) tutaj znajdziecie warsztaty, spotkania autorskie, konkursy (w tym konkurs cosplay), zajęcia artystyczne, wystawy, gry i zabawy, sale tematyczne oraz wiele więcej.

  • Miejsce: Cieszyn
  • Termin: 13-15.04.2018
  • Dokładny adres: Uniwersytet Śląski, ul. Bielska 62
  • Strona internetowa: http://www.kregulec.pl/

Cena:

Wydarzenie zostało podzielone na dwie strefy:

• Otwartą | Bezpłatną, w której obszarze odbędą się koncerty, gry oraz zabawy, zajęcia artystyczne, zajęcia muzyczne, piknik oraz wystawy,

• Konwentową | Odpłatną (wliczoną z noclegiem), w której odbędą się warsztaty, spotkania autorskie, konkursy (w tym konkurs cosplay), czy specjalistyczne zajęcia artystyczne.

Newsy

, dodano 09.02.2018 23:31

W kwietniu bieżącego roku Cieszyn ponownie ugości miłośników fantastyki z całego kraju. Wszystko za sprawą nowej odsłony konwentu Kregulcowe Dni, który został niedawno zapowiedziany.

więcej...