Literatura - Maggie Stiefvater - Autor | Literatura.EnklawaNetwork.pl

Maggie Stiefvater

Biogram

Brak noty biograficznej autora.

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Uroboros
Data premiery: 06.06.2018

Wszyscy chcą cudu! Każdy boi się jednak konsekwencji, które za nim stoją.Za każdym świętym stoi cud! Za każdym cudem stoi człowiek. W każdym człowieku jest mrok, z którym musi się zmierzyć.Konsekwencje, które niesie ze sobą cud, mogą okazać się mroczne i niebezpieczne. Czy jesteś w stanie podjąć ryzyko?Konsekwencje, które niesie ze sobą cud, mogą okazać się inne, niż oczekujesz.

Autor:
Wydawca: własne
Data premiery: 14.09.2016

Kontynuacja bestsellerowej serii WILKOŁAKI Z MERCY FALLS, która została przetłumaczona na 37 języków! SŁAWAWszyscy sądzą, że znają historie Cole’a, charyzmatycznego lidera zespołu NARKOTIKA. Jest sławny, czerpie z życia pełnymi garściami. Muzyka, dziewczyny i używki to dla niego codzienność. UPADEKPewnego dnia Cole, będąc w amoku narkotykowo-alkoholowym, ląduje twarzą na scenie.

Autor:
Wydawca: Uroboros
Data premiery: 04.02.2016

Blue Sargent dorasta w domu pełnym kobiet, z których każda jest jasnowidzką, medium lub wróżką. Nie bardzo umie odnaleźć się w towarzystwie przeciętnych nastolatków. Jednak jej przyjaciele – uczniowie elitarnej męskiej szkoły Aglionby – z pewnością nie są przeciętni: Noah Czerny – duch zamordowanego przed laty chłopaka; Ronan Lynch, który potrafi wyjmować przedmioty ze swoich snów; Adam Parrish – zamknięty w sobie, obdarzony magicznymi zdolnościami.

Strony: 1