Literatura: News

Autor: , dodano

Do polskich księgarń zawitała właśnie książka Aleksa Irvine'a Tom Clancy's The Division. Skoro świt. Jest ona oficjalną powieścią gry Tom Clancy's The Division 2 i prawdziwym must-havem dla każdego, kto nie może oderwać się od najnowszej gry Ubisoftu.

Autor: , dodano

W księgarniach pojawiła się już nowa powieść Adama Przechrzty pt. Demony Zemsty. Abakumow. To zupełnie nowa historia, choć nawiązująca fabularie do popularnego cyklu o Razumowskim.

Autor: , dodano

Wydane w zeszłym roku Assassin's Creed: Odyssey spotkało się ze świetnym przyjęciem ze strony recenzentów i okazało się jedną z najlepiej sprzedających się odsłon w historii marki. Kilka miesięcy później w nasze ręce trafiła powieść napisana na motywach gry Ubisoftu. Czy warto po nią sięgnąć?

Autor: , dodano

Fabryka Słów ogłosiła oficjalną datę premiery kolejnej książki Marko Kloosa, która będzie nosić tytuł Punkt uderzenia. Powieść stanowi szóstą część naładowanego akcją kosmicznego cyklu Frontlines.

Autor: , dodano

Wielu polskich pisarzy dołożyło swoje cegiełki do rozbudowania świata Metro 2033, lecz jeszcze żaden z nich nie miał okazji “wgryźć się” w Uniwersum Metro 2035. Sytuacja ulegnie jednak zmianie w połowie maja, kiedy do księgarń zawita nowa powieść Roberta J. Szmidta pt. Riese.

Autor: , dodano

W majowy weekend do księgarń zawitała Księga Zepsucia, którą spisał Marcin Podlewski. To pierwsza powieść fantasy polskiego pisarza, który do tej pory był znany głównie z cyklu sci-fi Głębia.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »