"Assassin's Creed: Herezja" Christie Golden już w sprzedaży

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 27.04.2017 22:24

W sprzedaży pojawiła się właśnie nowa powieść Christie Golden pt. Assassin's Creed: Herezja. Najnowsza opowieść osadzona w świecie zmagań asasynów i Templariuszy zabiera nas w podróż do czasów Joanny d'Arc.

Książka ukazała się nakładem wyd. Insignis. Oto garść najważniejszych informacji:

Simon Hathaway, członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy, staje na czele wydziału Badań Historycznych Abstergo Industries, wnosząc do nowej pracy swoje analityczne podejście i chłodne spojrzenie. Ale Simon jest także głodny wiedzy i zafascynowany możliwością bezpośredniego doświadczania historii poprzez wspomnienia swojego przodka, Gabriela Laxarta, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d’Arc.

Kiedy zaczyna korzystać z nowego modelu Animusa, odkrywa fakty, na które nie był przygotowany: dowiaduje się, jak głęboko sięgają źródła konfliktu templariuszy i asasynów, a także jak wiele gotów był zrobić jego przodek dla ukochanej kobiety. Poznając dawne tajemnice, Simon musi zmierzyć się z odpowiedzią na niebezpieczne pytanie: kto tak naprawdę jest heretykiem, a kto prawowiernym wyznawcą?

Szczegółowe wiadomości na temat Assassin's Creed: Herezji znajdziecie pod niniejszym adresem.