Pierwszy tom "Zakonu Krańca Świata" niedługo ponownie w sprzedaży!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 06.10.2017 01:46

Zakon Krańca Świata, jedno z popularniejszych dzieł Mai Lidii Kossakowskiej, już dawno przestał być dostępny w księgarniach. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom fanów Fabryka Słów niebawem wznowi pierwszy tom tej niezwykłej opowieści.

Osobom niezaznajomionym z Zakonem Krańca Świata należy się krótki wstęp:

Nadszedł Koniec Świata.
A właściwie dwanaście Końców- każdemu wierzącemu według potrzeb. Były katastrofy ekologiczne i naturalne, wojna atomowa, atak kosmitów, zstąpienie Jeźdźców i wiele innych wersji Apokalipsy. Nieliczni sprawiedliwi szczęśliwcy trafili do swoich Rajów. Reszta ludzkości zdana jest sama na siebie i walczy o przetrwanie w świecie przepełnionym chaosem.
Lars Bergerson jest jednym z tych, którzy radzą sobie świetnie.
Jest Grabieżcą- człowiekiem, który potrafi podróżować pomiędzy wymiarami, wchodzić do Rajów i wynosić z nich wyjątkowo cenne przedmioty, zwane pryzami. Jest silny, niezależny i samowystarczalny. Nikogo nie potrzebuje, za nikogo nie jest odpowiedzialny. Do czasu, gdy na jego drodze staje Miriam- wychowana w sekcie, bezbrzeżnie naiwna, uroczo bezradna. W kłopotach, jakie ściągnie na głowę Larsa nie ma jednak nic uroczego.

Premierę trzeciego wydania książki zaplanowano na 20 października. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.


SpellForce 3 - kupuj bez DRM na GOG.com!