Zapowiedź drugiej części "Bram światłości" Mai Lidii Kossakowskiej

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Od premiery pierwszego tomu Bram światłości Mai Lidii Kossakowskiej minął już rok. Na szczęście na jego kontynuację miłośnicy Cyklu Anielskiego nie będą musieli już długo czekać!

Wydawnictwo Fabryka Słów zapowiedziało właśnie, że drugi tom Bram światłości zawita do księgarń 15 lutego. Słowem wstępu:

Strefa Poza Czasem nie jest przyjemnym miejscem. Jest przerażająca i śmiertelnie groźna, nawet dla odwiecznych Świetlistych. Boleśnie przekonuje się o tym Daimon, którego istnienie zawisło na włosku. Cena za ratunek będzie wyjątkowo bolesna i wysoka.

Wielka ekspedycja badawcza Królestwa, pod przewodnictwem Seredy, przemierza dzikie pustkowia Strefy w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów Światłości. Jednak wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd. Jednocześnie rozgrywane za kulisami wyprawy starcie między Daimionem a Marutem pociąga za sobą coraz więcej ofiar.

Na Razjela, pozostawionego na tronie Głębi także czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Sprzymierzenie sił wydaje się jedyną szansą na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową. Bo nasi w potrzebie, a naszych nie zostawiamy nigdy. Naprawdę, nigdy.

Więcej informacji o książce znajdziecie pod niniejszym adresem.