"Zrodzony ze srebra" - nowe wydanie dostępne od środy! - News | Literatura.EnklawaNetwork.pl

"Zrodzony ze srebra" - nowe wydanie dostępne od środy!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.02.2018 15:33

Przygody Mercedes Thompson cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością, dlatego Fabryka Słów kontynuuje proces wznawiania książek z tej serii. Niebawem do księgarń trafi nowe wydanie kolejnego dzieła Patricii Briggs - Zrodzony ze srebra.

Książka stanowi piąty tom przygód Mercy. Przypomnijmy, czego się po nim spodziewać:

Los i wspomnienia nie dają Mercedes Thompson ani chwili na złapanie oddechu. Ledwie opadł pył, a znów trzeba ruszać do boju.

Ech, ci faceci! Nawet na chwilę nie można ich zostawić samych. Zaraz jeden wpada w depresję i chce popełnić samobójstwo a drugi rzuca się w płomienie, żeby ratować ukochaną. Nic dziwnego, że Mercedes Thompson ma pełne ręce roboty. A to, że jej mężczyźni to wilkołaki, bynajmniej nie ułatwia sprawy.

Jakby było mało kłopotów, wilkołacze stado wciąż nie chce zaakceptować faktu, że Mercy jest partnerką Alfy, a pewna Królowa Wróżek uparła się odzyskać księgę, która przez przypadek znalazła się w posiadaniu naszego kojota. Żeby ocalić przyjaciół, Mercedes musi się tylko udać do magicznej krainy, przeprowadzić z wróżką delikatne negocjacje i wrócić. Najlepiej w całości i to w ciągu godziny.

Premierę nowego wydania Zrodzonego ze srebra zaplanowano na 14 lutego. Więcej informacji o książce znajdziecie tutaj.


Starpoint Gemini Warlords - Endpoint - kupuj bez DRM na GOG.com!