"Powrót" Michała Gołkowskiego już w księgarniach!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Fani twórczości Michała Gołkowskiego mogą już zatopić się w kolejnej jego książce. Najnowsza powieść tego pisarza pt. Powrót trafiła już do księgarń!

Tytuł książki jest dosyć przewrotny, bowiem nowe dzieło Gołkowskiego stanowi dla niego swoisty powrót do post-nuklearnej Zony, w której zaczynał swoją pisarską karierę. Czego się zatem spodziewać?

Obiecywał sobie, że już nigdy więcej. Że tamten raz był naprawdę ostatni. Że wszystko się zmieni, znormalnieje. Jednak ciężko jest udawać normalnego człowieka. Kiedy do drzwi puka przeszłość w osobie postrzelonego przyjaciela-stalkera z dawnych lat, a zimowa zawierucha niesie w sobie szepty zza dalekiego Kordonu, trzeba schować do kieszeni moralność i odwiesić na kołek solenne obietnice.

Nadchodzi pora, żeby raz jeszcze zostawić za sobą Dużą Ziemię i po raz kolejny - tym razem naprawdę już ostatni - wkroczyć na bezdroża ziemi utraconej, którą jest czarnobylska Zona. Bo nic innego nie ma znaczenia, kiedy człowiek usłyszy Zew.

Nadeszła pora ostatniej przygody.

Szczegółowe informacje na temat Powrotu znajdziecie tutaj. Warto zapoznać się również z darmowym fragmentem powieści, który można przeczytać na platformie ISSUU.