World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec od dzisiaj w księgarniach!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Dzisiaj do polskich księgarń zawitała powieść Grega Weismana pt. World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec. Wprawdzie książka jest dedykowana młodszym fanom świata Azeroth, jednakże w meandrach opowiedzianej w niej historii powinni odnaleźć się także doświadczeni żołnierze Przymierza i Hordy.

World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec ukazał się w naszym kraju nakładem wyd. Insignis. Tytułem wstępu:

Zanim gracze World of Warcraft mieli okazję na nowo odkryć niedostępne do tej pory brzegi żeglarskiego królestwa Kul Tiras i zakosztować morskich bitew, mogli poczuć przedsmak pirackiego życia i żeglugi, towarzysząc załodze Falośmigłego. Teraz również polscy fani gry mogą wejść na pokład słynnego okrętu Greydona Thorne’a. Wyruszcie w stronę prawdziwej przygody - przygody pełnej nieprzewidywalnych zwrotów akcji w ogarniętym wojnami świecie Warcrafta. Znajdziecie tu wszystko, co sprawiło, że pokochaliście, gracie i wciąż wracacie do różnorodnego i barwnego świata Azeroth! Bogate w historię regiony z odmienną florą i fauną, fascynujące ludy z ich odrębną kulturą i zwyczajami, starożytne ruiny, tajemniczy artefakt o nieznanym pochodzeniu, banda złoczyńców i ich mroczny pan skryty w cieniu i pociągający za sznurki. Nie zabraknie również epickich, zapierających dech w piersiach pojedynków, lśniącego żelaza i iskrzącej magii. Bądźcie świadkami okrucieństw ogrów, sprytu tropicieli piaskowych trolli, zdobywania szacunku gnoli i próby nauki najsubtelniejszego języka Azeroth – dialektu Murloków! Czy można chcieć czegoś więcej?

Powieść Grega Weismana możecie już kupować m.in. pod niniejszym adresem. Zanim to zrobicie, koniecznie zapoznajcie się z fragmentem Wędrowca, który został udostępniony na platformie ISSUU. Zachęcamy do lektury!