Znamy datę premiery drugiego tomu antologii Fantazmaty

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.10.2018 20:23

Pierwsza odsłona antologii Fantazmaty okazała się sporym sukcesem, zatem nikogo nie powinno dziwić, że ten literacki projekt jest kontynuowany - i to z powodzeniem! Niebawem światło dzienne ujrzy bowiem drugi tom wspomnianego zbioru opowiadań.

Oddajmy głos twórcom projektu:

30 października 2018 r. będzie mieć premiera antologii „Fantazmaty. Tom II”. W jej skład wejdzie 20 opowiadań, a całość w formie elektronicznej będzie do pobrania za darmo ze strony Fantazmatów.

Kalejdoskop światów

Fantazmaty. Tom II to zbiór dwudziestu opowiadań napisanych przez różnorodne grono autorów, zarówno tych debiutujących, jak i doświadczonych w literackich bojach. To entuzjaści science fiction, fantasy, postapokaliptycznych scenariuszy i horrorów. Poprowadzą Was przez gorące piaski pustyń, wypełnione wiatrem ruiny i lodowate przestrzenie kosmosu. Pozwolą, z grzbietów niezwykłych wierzchowców i wnętrz lśniących statków kosmicznych, oglądać pełne magii, technologii i paranormalnych wydarzeń światy. Pozwolą Wam wejść w skórę zwykłych ludzi, jak i spojrzeć oczami maszyn.

To kolorowy, pełen wyrazistych pomysłów i oślepiający oryginalnymi kreacjami kalejdoskop. To wir porywający czytelnika w kolejne, coraz bardziej przesuwające granice wyobraźni, światy. Możecie być pewni jednego – każdy z elementów tego fantastycznego tygla jest perfekcyjnym, starannie dopracowanym i wartym poznania fantazmatem.

Czekamy z niecierpliwością, a wy?


Blackguards: Untold Legends - kupuj bez DRM na GOG.com!