"Chorągiew Michała Archanioła" powróci do księgarń za dwa tygodnie

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Adam Przechrzta wśród pisarzy militarnej fantastyki posiada już dość mocno, wyrobioną latami pracy markę. Wkrótce jedno z jego pierwszych dzieł, Chorągiew Michała Archanioła, doczeka się nowego wydania.

Przypomnijmy, o czym traktuje pierwsza część tej popularnej dylogii:

Wojna polsko-ruska pod flagą archanielską
Tajne operacje sił specjalnych. Afgańcy. Terroryści. Rosyjska mafia. Walka na śmierć i życie. Braterstwo broni. Miłość, chemia... alchemia. I bezcenna relikwia. Krótko mówiąc, metafizyka łamana przez akcje Specnazu.
Naprawdę byłem gotowy zabijać. Jeśli przeżyjesz piekło, stajesz się twardszy, mądrzejszy, bardziej cyniczny. Ale nigdy, przenigdy nie stajesz się lepszy. Coraz więcej bestii, coraz mniej człowieka… - mówi Janusz Korpacki, naukowiec zajmujący się historią i cybernetyką społeczną. Jednocześnie ekspert walki nożem z nietypową dla mola książkowego umiejętnością otwierania wszelkiego typu zamków. Na prośbę przełożonego podejmuje się prywatnego śledztwa w sprawie śmierci jednego ze studentów. Nawet nie przeczuwa, że z woli sił wyższych przyjdzie mu przewodzić wcale nie anielskim zastępom...

Chorągiew Michała Archanioła w nowej odsłonie zawita do księgarń 18 stycznia. Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.