Odkryj, jak rodzą się superzłoczyńcy! Nowa książka V. E. Schwab w księgarniach pod koniec kwietnia!

Jeszcze w tym miesiącu do polskich księgarń zawita nowa książka V. E. Schwab. Vicious. Nikczemni, gdyż taki tytuł nosi powieść zwyciężczyni Goodreads Choice Awards 2018, otwiera zupełnie nowy cykl pt. Złoczyńcy.

Książka ukaże się nakładem wyd. We Need YA! Tytułem wprowadzenia:

Victor i Eli poznali się na studiach. Genialni, aroganccy i zdolni, od początku zauważyli w sobie tę samą wielką ambicję. W ciągu ostatniego roku zajęć wspólnie zainteresowali się badaniami nad adrenaliną, doświadczeniami bliskimi śmierci i pozornie nadprzyrodzonymi zdarzeniami, które ujawniły, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Kiedy ich prosta teoria naukowa zamienia się w poważny eksperyment, sprawy zaczynają się komplikować…

Dziesięć lat później Victor ucieka z więzienia, a jego celem jest znalezienie byłego przyjaciela. W podróży towarzyszy mu znajomy z celi – Mitch, a na ich drodze staje Sydney – ranna dziewczyna, której powściągliwa natura skrywa niejedną tajemnicę.

Wrogowie uzbrojeni w straszliwą moc, napędzani wspomnieniem zdrady i straty, wyznaczyli kurs zemsty. Kto przeżyje pełne nienawiści starcie? Przed wami porywająca opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i mrocznych, nadprzyrodzonych mocach!

Premierę książki Vicious. Nikczemni zaplanowano na 24 kwietnia. Więcej informacji na jej temat uzyskacie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: