Podążaj Twitter Facebook

Dlaczego my?

Ponad 10 lat w branży gier

EnklawaNetwork rozpoczeła swoją działalność jako portal informacyjny w sierpniu 2006 r. Od tego czasu zebraliśmy wiele doświadczeń związanych z branżą gier wideo, zarówno od strony ich produkcji jak i sprzedaży. Pomimo upływu lat nasze zasady się nie zmieniły: dostarczamy rzetelne artykuły najwyższej jakości. Ta sama zasada przyświeca nam w sprzedaży gier: oferujemy najlepsze cyfrowe produkty w możliwie jak najniższych cenach. Możesz nam zaufać.

Błyskawiczna dostawa

Nasza zaawansowany system sprzedaży pozwala nam dostarczać towar w kilkadziesiąt sekund od momentu zaksięgowania wpłaty! To oznacza, że w jednej chwili decydujesz się na zakup, a w drugiej już grasz! Ponadto nasze stany magazynowe są regularnie aktualizowanie, dzięki czemu szansa na to, że otrzymasz klucz z opóźnieniem, jest praktycznie zerowa. Choć może zabrzmieć to jak truizm, to jednak warto to podkreślić: sprzedajemy tylko towar, który faktycznie posiadamy.

Bezpieczne zakupy

Nasz system sprzedaży jest chroniony najlepszymi obecnie zabezpieczeniami na rynku. Wszystkie dane, jakie nam przekazujesz, są szyfrowane i przetwarzane jedynie przez obsługę sklepu. Płatności w sklepie Enklawy obsługuje firma Przelewy24, która od lat jest wiodącą firmą w swojej branży i zapewnia, że transakcje przebiegają szybko i bez żadnych zakłóceń.

Szybka pomoc

Choć staramy się, aby zakupy w naszej Enklawie nie sprawiały żadnych trudności, rozumiemy, że możesz mieć do nas pytania. Na każde z nich odpowiemy w możliwie jak najkrótszym czasie - wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub napisać e-mail na adres sklep [at] enklawanetwork.pl.

Nie tylko sprzedaż!

Pamiętaj, że nasz sklep to tylko jeden element sieci naszej Enklawy. Utworzone konto zapewnia ci również dostęp do forum, pisania komentarzy na stronie, a także brania udziału w naszych konkursów. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej!