Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Zagraj jako jeden z wyjątkowych bohaterów w grze karcianej, która łączy kultowy świat i postacie Albionu z szybką i ekscytującą taktyczną rozgrywką. W Fable Fortune twoje przeznaczenie zależy od kart! DOBRO KONTRA ZŁO: Podczas walki twój bohater może zmienić swoją osobowość. Wykorzystaj dobro lub zło, aby posługiwać się najpotężniejszymi umiejętnościami i zmieniać losy bitwy.

Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy takich gier jak Fallout 3 czy The Elder Scrolls V: Skyrim, zapraszają do świata Fallout 4 - najambitniejszej z ich dotychczasowych produkcji wkraczającej w nową generację rozgrywek w otwartym świecie. Jako jedyna osoba, która ocalała z Krypty 111, stawiasz swoje pierwsze kroki na pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni. W każdej sekundzie walczysz o przetrwanie i przyszłość, która zależy tylko od ciebie.

W Far Harbor nowa sprawa dla agencji detektywistycznej Valentine'a wysyła cię na poszukiwania młodej kobiety i tajnej kolonii syntków. Opuść wybrzeże Maine i popłyń w kierunku tajemniczej wyspy zwanej Far Harbor, gdzie podwyższone poziomy radiacji ukształtowały jeszcze bardziej dziki świat. Konflikt pomiędzy syntkami, Dziećmi Atomu i tubylcami narasta... Czy podejmiesz wysiłek, by zaprowadzić pokój, a jeśli tak, to za jaką cenę? Far Harbor to największy z dotychczasowych, stworzonych przez Bethesda Game Studios na potrzeby dodatku, masywów lądowych, wypełniony nowymi zadaniami dla frakcji, osadami, zabójczymi stworzeniami i lochami.

Strony: 1 2