Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Witaj na Dzikim Zachodzie, jakiego jeszcze nie znałeś. Na skutek tragicznych wydarzeń pewien człowiek wkracza na ścieżkę pełnego nadprzyrodzonych zjawisk chaosu i zemsty. Musi brutalnie rozprawić się z tymi, którzy wyrządzili mu krzywdę. Podążaj z Warrenem do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy i zrób wszystko, by przetrwać w świecie pełnym trudnych wyborów i jeszcze trudniejszych konsekwencji.

Przetrzyj szlak do mrocznego serca Dzikiego Zachodu w grze Hard West 2. Nazywasz się Gin Carter, jesteś przestępcą, który słynie z tego, że jest równie niebezpieczny co samo pogranicze. Szukając wielkiej okazji, dowiadujesz się, że w twoją stronę zmierza legendarny “Pociąg Widmo” załadowany federalnym złotem. Nadeszła twoja chwila. Szybko gromadzisz grupę bandytów: jedni dzierżą rewolwery, inni używają nadnaturalnych zdolności, które potrafią sprawić, że saloon zamilknie w ułamku chwili.

Po ucieczce z niewoli, Libertee pada ofiarą eksperymentów szalonego chirurga. Jej ciało zostaje zdeformowane, ale wzmocnione i obdarzone niezwykłymi zdolnościami. Bohaterka rusza w pościg za sprawcą swojej mimowolnej przemiany, ale wkrótce będzie musiała wybrać między zemstą, a stawieniem czoła wrogowi groźniejszemu, niż jakikolwiek pojedynczy człowiek. Gracze znów mogą rozwijać postacie rewolwerowców wedle swoich upodobań, tym razem w bardziej dosłowny sposób.

E.T.C. szykuje największy festiwal muzyczny, jaki widział świat Azeroth. I wszyscy są zaproszeni! Od metalowców po gwiazdy popu, każda klasa da z siebie wszystko. Gdy rozpocznie się wielki finał, będzie muzyką dla twoich uszu. Zbierz instrumenty i rozgrzej głos, nadciąga Festiwal Legend! Nowe słowo kluczowe: Finał Karty z Finałem otrzymują specjalne premie, jeśli zagranie nimi poskutkuje wydaniem całej many.

Brak opisu niniejszej gry.

Obłędny Festyn Lunomroku nawiązuje do uwielbianego przez fanów Hearthstone rozszerzenia Przedwieczni Bogowie™ z 2016 r. Gracze mogą liczyć na powrót legendarnych stronników takich jak C'Thun czy Yogg-Saron – w nowych, zaskakujących wersjach. Przy okazji skorzystają z ich niesamowitych mocy, które mogą zadecydować o wyniku gry. Szczególnie odważni (lub szaleni) śmiałkowie mogą sięgnąć po artefakty Przedwiecznych Bogów – potężne zaklęcia inspirowane projektami najbardziej przerażających, legendarnych stronników z Przedwiecznych Bogów.

Król Lisz powraca do Hearthstone, prowadząc armię nieumarłych oraz nową klasę rycerza śmierci w ataku na Srebrną Lunę! Krwawe elfy nie poddadzą się bez walki. Łakną boju tak samo mocno jak magii Słonecznej Studni, z której czerpią swoją moc. Trup ściele się gęsto, armia rycerzy śmierci rośnie w siłę, a Pochód Króla Lisza zaczyna się na dobre.

Nowy rok w Hearthstone rozpocznie się wraz z premierą rozszerzenia Popioły Rubieży, które przeniesie graczy do spustoszonej wojną krainy, znanej z dodatku World of Warcraft: The Burning Crusade z 2007 roku. To niesamowite rozszerzenie wstrząśnie metagrą dzięki zestawowi nowych, potężnych kart, a także pierwszej nowej klasie postaci w Hearthstone... PRZEDSTAWIAMY ŁOWCĘ DEMONÓW Łowca demonów, pierwsza nowa klasa postaci w Hearthstone od premiery gry, będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy w Roku Feniksa.

Orkowie z Mroźnych Wilków i krasnoludy z klanu Gromdarda od lat wojują o skuty lodem skrawek pola bitwy – oraz odłamki naaru, które na niego spadły. Musisz opowiedzieć się po jednej ze stron tego konfliktu: wesprzesz Gromdardę z Przymierza czy Mroźne Wilki z Hordy? Stań u boku potężnych najemników i dołącz do walki, w której narzędziami zniszczenia będą strategiczne cele i Honorowe zabójstwa.

Rozróba Rastakana to najnowsze rozszerzenie Hearthstone, które zawiera 135 nowych kart. Szero Rastakan, potężny król-bóg trolli z Zandalaru, przewodniczy wydarzeniu, które na jego cześć organizuje się raz na pokolenie. Miłośnicy Rozróby przybywają ze wszystkich zakątków Azeroth na słynną Arenę Gurubaszów, by obejrzeć bezlitosne, chaotyczne, cudownie brutalne gladiatorskie święto trolli, w którym wszystkie chwyty są dozwolone: Rozróbę Rastakana! To wydarzenie bez precedensu! Na dźwięk ryczących tłumów, ogłuszających uderzeń, padających ciał i syczących zaklęć przejdą was CIARKI.

Strony: 1 2 3