Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Witaj na Dzikim Zachodzie, jakiego jeszcze nie znałeś. Na skutek tragicznych wydarzeń pewien człowiek wkracza na ścieżkę pełnego nadprzyrodzonych zjawisk chaosu i zemsty. Musi brutalnie rozprawić się z tymi, którzy wyrządzili mu krzywdę. Podążaj z Warrenem do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy i zrób wszystko, by przetrwać w świecie pełnym trudnych wyborów i jeszcze trudniejszych konsekwencji.

Po ucieczce z niewoli, Libertee pada ofiarą eksperymentów szalonego chirurga. Jej ciało zostaje zdeformowane, ale wzmocnione i obdarzone niezwykłymi zdolnościami. Bohaterka rusza w pościg za sprawcą swojej mimowolnej przemiany, ale wkrótce będzie musiała wybrać między zemstą, a stawieniem czoła wrogowi groźniejszemu, niż jakikolwiek pojedynczy człowiek. Gracze znów mogą rozwijać postacie rewolwerowców wedle swoich upodobań, tym razem w bardziej dosłowny sposób.

Brak opisu niniejszej gry.

Obłędny Festyn Lunomroku nawiązuje do uwielbianego przez fanów Hearthstone rozszerzenia Przedwieczni Bogowie™ z 2016 r. Gracze mogą liczyć na powrót legendarnych stronników takich jak C'Thun czy Yogg-Saron – w nowych, zaskakujących wersjach. Przy okazji skorzystają z ich niesamowitych mocy, które mogą zadecydować o wyniku gry. Szczególnie odważni (lub szaleni) śmiałkowie mogą sięgnąć po artefakty Przedwiecznych Bogów – potężne zaklęcia inspirowane projektami najbardziej przerażających, legendarnych stronników z Przedwiecznych Bogów.

Nowy rok w Hearthstone rozpocznie się wraz z premierą rozszerzenia Popioły Rubieży, które przeniesie graczy do spustoszonej wojną krainy, znanej z dodatku World of Warcraft: The Burning Crusade z 2007 roku. To niesamowite rozszerzenie wstrząśnie metagrą dzięki zestawowi nowych, potężnych kart, a także pierwszej nowej klasie postaci w Hearthstone... PRZEDSTAWIAMY ŁOWCĘ DEMONÓW Łowca demonów, pierwsza nowa klasa postaci w Hearthstone od premiery gry, będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy w Roku Feniksa.

Rozróba Rastakana to najnowsze rozszerzenie Hearthstone, które zawiera 135 nowych kart. Szero Rastakan, potężny król-bóg trolli z Zandalaru, przewodniczy wydarzeniu, które na jego cześć organizuje się raz na pokolenie. Miłośnicy Rozróby przybywają ze wszystkich zakątków Azeroth na słynną Arenę Gurubaszów, by obejrzeć bezlitosne, chaotyczne, cudownie brutalne gladiatorskie święto trolli, w którym wszystkie chwyty są dozwolone: Rozróbę Rastakana! To wydarzenie bez precedensu! Na dźwięk ryczących tłumów, ogłuszających uderzeń, padających ciał i syczących zaklęć przejdą was CIARKI.

Bądźcie pozdrowieni, aspirujący adepci i adeptki sztuk tajemnych! W starożytnych murach tej osławionej uczelni rektor Kel'Thuzad i reszta ciała pedagogicznego czuwają nad kształceniem kolejnego pokolenia wybitnych absolwentów, od czarnoksiężników aż po wojowników i przedstawicieli pozostałych bohaterskich profesji. Zachęcamy uczniów do podjęcia się dwóch kierunków, a ze swej strony oferujemy całą masę kursów interdyscyplinarnych.

Brak opisu niniejszej gry.

Między Gilneas a pradawną knieją górującą nad murami miasta przez lata utrzymywał się niełatwy pokój. Życie mieszkańców toczyło się normalnym biegiem w cieniu złowrogich, leśnych gigantów. Gilneanom daleko jednak do zwykłych ludzi, dlatego wkraczali między drzewa bez lęku. Tak było zanim ciemność opanowała serce kniei... zanim zapadła klątwa Wiedźmiego Lasu! Nieprzenikniona mgła przykryła kręte ścieżki.

Strony: 1 2