Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Revelation Online to zapierający dech w piersi tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy. Główne cechy Revelation Online: Absolutna wolność odkrywania świata gry – leć, skacz, jedź wszędzie, gdzie chcesz! Piękny, trwały i otwarty świat: setki zapierających dech w piersi lokacji o różnej tematyce i warunkach atmosferycznych.

Brak opisu niniejszej gry.

Kilka trudnych lat minęło od czasów, gdy Bogowie odwrócili się od śmiertelników a z czeluści swoich więzieńpowstali tytani, zostawiając za sobą tylko popiół i zgliszcza. Są jednak na świecie miejsca nie tknięte wojenną pożogą - w tym położona na południowym krańcu Starego Imperium „Kryształowa Twierdza" w Calderze. Choć forteca jest siedzibą Inkwizycji, zapewnia też schronienie okolicznym mieszkańcom, przerażonym nieustannymi atakami morskich potworów.

Piranha Bytes, twórcy serii Gothic i Risen, wracają do korzeni z nową, klasyczną grą fabularną. Risen 3: Władcy tytanów wciąga gracza w ręcznie tworzony, pełen surowego uroku świat, w którym każda decyzja wpływa na bieg fabuły. Premierę gry Risen 3: Władcy tytanów zaplanowano na sierpień 2014 roku dla Xbox 360 - systemu gier wideo i rozrywki firmy Microsoft, komputerowego systemu rozrywki PlayStation®3 oraz komputerów PC z systemem Windows.

Strony: 1 2