Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Warcraft® III: Reforged™ to całkowicie odświeżona wersja klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego. Poznaj niesamowite początki świata Warcraft, które oczarują cię, jak nigdy dotąd.  Azeroth stworzone na nowo Korzystając z najnowocześniejszych technik modelowania i renderowania, przerobiliśmy od podstaw każdego bohatera, jednostkę, budynek i miejsce z Warcraft III.

Wejdź do świata Warcrafta, mitycznej krainy, w której opętani żądzą krwi orkowie i szlachetni ludzie walczą o przetrwanie i dominację. Korzystając z pomysłowego uzbrojenia i potężnej magii, te dwie frakcje ścierają się w walce, w której liczy się spryt, intelekt oraz brutalna siła. Zniszcz hordy orków lub zmiażdż słabych ludzi... wybór należy do ciebie.

Brak opisu niniejszej gry.

Misja The War Within, której produkcję ujawniono podczas konwentu TennoCon 2016, wyśle graczy w przejmującą podróż do fortecy królowej Grineer, gdzie gracze zmierzą się z granicami własnych możliwości z wolna odkrywając kolejne tajemnice o przeszłości Tenno i ich prawdziwych zdolnościach. Poza nową, filmową w swym rozmachu misją, dodatek zawierać będzie także nowe bronie, wrogów oraz kilka sekretów, które na światło dzienne wyjdą dopiero bliżej terminu premiery.

Bracia! Wojna was wzywa. Czy odpowiecie? Po raz pierwszy w historii, dołącz do ulubionych frakcji w najdzikszych i najbardziej realistycznych bitwach świata Warhammer 40,000, jakie kiedykolwiek pojawiły się w grze z gatunku strzelanek. Wybierz jedną z czterech frakcji w 41. tysiącleciu i walcz o kontrolę nad polem nieustającej bitwy. Walcząc na całej planecie, w epickich bitwach zdobywasz terytorium oraz personalizujesz i ulepszasz swoje postacie poprzez rozbudowany system awansów, zgodny z kanonem Warhammera 40,000.

W najmroczniejszych zakątkach odległego sektora Caligari, poza granicami wyznaczonymi przez skłębione rozbłyski Osnowy, leży rozległy obszar skalany przez Bogów Chaosu, któremu zagrażają groźni Xenosi. Na wymarłych światach śmierci po dziesiątkach lat od klęski kolosalnej Floty Roju odrażający Tyranidzi powoli budzą się ze stanu hibernacji, tymczasem Imperium Ludzkości musi stawić czoła nowej fali niewytłumaczalnych ataków wojowników Aeldari uciekających z umierającego Światostatku.

Brak opisu niniejszej gry.

Heretek to rozszerzenie do uznanej turowej gry taktycznej Warhammer 40,000: Mechanicus. Heretek wprowadza zupełnie nowy wątek fabularny, w niezwykły sposób przedstawiając ciemną stronę frakcji Adeptus Mechanicus. Nowe wydarzenia narracyjne, ponownie przygotowane przez Bena Countera, pozwolą graczom odkryć wydarzenia, które doprowadziły do niepokojów na pokładzie Arki Caestus Metalican podczas kampanii na planecie Silva Tenebris.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »