Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Wejdź do świata Warcrafta, mitycznej krainy, w której opętani żądzą krwi orkowie i szlachetni ludzie walczą o przetrwanie i dominację. Korzystając z pomysłowego uzbrojenia i potężnej magii, te dwie frakcje ścierają się w walce, w której liczy się spryt, intelekt oraz brutalna siła. Zniszcz hordy orków lub zmiażdż słabych ludzi... wybór należy do ciebie.

Brak opisu niniejszej gry.

Misja The War Within, której produkcję ujawniono podczas konwentu TennoCon 2016, wyśle graczy w przejmującą podróż do fortecy królowej Grineer, gdzie gracze zmierzą się z granicami własnych możliwości z wolna odkrywając kolejne tajemnice o przeszłości Tenno i ich prawdziwych zdolnościach. Poza nową, filmową w swym rozmachu misją, dodatek zawierać będzie także nowe bronie, wrogów oraz kilka sekretów, które na światło dzienne wyjdą dopiero bliżej terminu premiery.

Bracia! Wojna was wzywa. Czy odpowiecie? Po raz pierwszy w historii, dołącz do ulubionych frakcji w najdzikszych i najbardziej realistycznych bitwach świata Warhammer 40,000, jakie kiedykolwiek pojawiły się w grze z gatunku strzelanek. Wybierz jedną z czterech frakcji w 41. tysiącleciu i walcz o kontrolę nad polem nieustającej bitwy. Walcząc na całej planecie, w epickich bitwach zdobywasz terytorium oraz personalizujesz i ulepszasz swoje postacie poprzez rozbudowany system awansów, zgodny z kanonem Warhammera 40,000.

Brak opisu niniejszej gry.

Wojna jest wszechobecna w Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (WAR), nowej grze fantasy typu MMORPG, twórców Dark Age of Camelot™. WAR wyróżnia się nowatorskim systemem Realm vs. Realm™ (RvR), który na długie lata przeniesie Was do gigantycznego świata ogarniętego odwiecznym konfliktem. Gra jest oparta na licencji firmy Games Workshop, która powstała przed 25 laty.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »