Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Crossroad Inn to symulator zarządzania karczmą w czasie rzeczywistym osadzony w oryginalnym świecie fantasy. Zbuduj i kieruj swoją tawerną, zaspokajając potrzeby ciała i ducha najróżniejszych awanturników, a potem pozwól by roznieśli wieści o twoim przybytku na całą krainę. W Crossroads Inn będziesz: Kampania: "Od karczmarza do króla" jest kampanią fabularną dla pojedynczego gracza.

W tej turowej grze strategicznej wcielasz się w głowę szlacheckiego rodu, szukając chwały podczas wojny stuletniej. Walcz z wrogimi frakcjami i zmierz się z siłami Zła, które opanowały najwyższe szczeble władzy i wykorzystują toczącą się wojnę dla swoich własnych celów za pośrednictwem okrutnego i tajemniczego kultu. Z poziomu zamku – stanowiącego twoje centrum dowodzenia – werbuj, wyposażaj i szkol żołnierzy, aby walczyli z wrogami i chronili mieszkańców twoich ziem.

Crush Your Enemies, będące RTSem sprowadzonym do fundamentalnej postaci, opartej na mordowaniu i grabierzy, jest drugą grą Vile Monarch, twóców cieszącego się zaskakującą popularnością symulatora inwektyw Oh...Sir!, a także owocem pracy dwóch spośród wyjątkowych umysłów stojących za docenionym przez krytykę This War of Mine. Crush Your Enemies zdobyło niedawno drugie miejsce w konkursie dla Najlepszej Gry Niezależnej festiwalu Digital Dragons oraz zawiera imponującą ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Marcina Przybyłowicza (Wiedźmin 3, Hard West).

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2