Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Empire of Sin to gra strategiczna od Romero Games i Paradox Interactive, która przeniesie Cię w serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago okresu prohibicji lat 20. XX wieku. Rób przekręty, wykorzystuj swój urok i zastraszaj ludzi, aby trafić na sam szczyt i spróbuj utrzymać władzę za wszelką cenę. W tej pełnej wyrazistych postaci grze inspirowanej historiami noir gracze poznają liczne uroki szalonych lat 20, uczestnicząc w brutalnych zakulisowych porachunkach przestępczości zorganizowanej.

Coś nie tak, szefie? Od tego są fikserzy. W mieście pojawił się nowy człowiek, Meyer „Księgowy” Lansky. Wraz ze swoim gangiem chętnie pomoże ci w rozwiązaniu problemów finansowych – za odpowiednią cenę. Lansky ustawi cię tak, że przejęcie kontroli nad miastem będzie pestką, ale reszta należy do ciebie!

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Klasyczne izometryczne RPG, którego akcja rozgrywa się w dystopijnym otoczeniu. Walcz z wrogami, odkrywaj niebezpieczne pustkowie, awansuj postać i dołącz do jednej z frakcji w zrujnowanym, odizolowanym świecie po przerażającym Incydencie. Rozpocznij grę w jednym z pięciu oddziałów korporacji CRONUS. Każdy oddział, czyli skrzydło, posiada własne funkcje, mechaniki i opcje gry.

Stwórz własną legendęKolejny wschód słońca, a z nim kolejny pracowity dzień. Plony muszą zostać zebrane, przemysł musi się rozwijać, nauka i magia muszą osiągać nowe etapy wtajemniczenia, a skarbiec musi zapełniać się bogactwami. Tym razem jednak te najbardziej podstawowe potrzeby są jednocześnie najbardziej pilnymi, bo Twoją planetę nawiedziła zagadkowa apokalipsa, a zima, którą właśnie udało Ci się przetrwać, była wyjątkowo sroga.

We wszechświecie są rzeczy starsze i potężniejsze niż Bezkreśni. Ich historia to jedynie rozdział w księdze dziejów; to tylko kilkaset wieków. A co ze starszymi bytami, innymi siłami? Czy zniknęły przed przybyciem Bezkresnych, czy też Bezkreśni, u szczytu swojej potęgi, podbili i kontrolowali je? A teraz, kiedy Bezkreśni przestali istnieć lub odeszli, być może niektóre z tych starych istot nagle znowu się pojawią.

Dodatek Endless Legend: Inferno wprowadza do gry zupełnie nową frakcję – Kapaku. Lud ten, zmuszony do opuszczenia swego wulkanicznego domu, ląduje na Auridze z niewzruszonym zamiarem stworzenia raju pełnego popiołów i ognia... KAPAKU Kapaku pochodzą z terenów wulkanicznych: ich jednostki przebywające na polach wulkanicznych zyskują pokaźne wzmocnienia, a cała populacja może liczyć na wydajniejszą produkcję, o ile osiedli się na obszarze wulkanicznym.

Endless Legend: Symbioza wprowadza nowe ogromne bestie zwane Urkanami, a także nową frakcję: Mikara. MikaraTa starożytna cywilizacja prawdziwych wojowników wywodzi się od organizmów jednokomórkowych, które rozwinęły się na drodze ewolucji i asymilacji. Ich jedynym celem jest przywrócenie Auridze równowagi. Mikara pochodzą z wyjątkowego miasta-trzonu i zasilają swoją gospodarkę, tworząc przerosty w interesujących ich miejscach.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »