Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Brak opisu niniejszej gry.

Endless Space 2 obsadza gracza w ekscytującej roli lidera prowadzącego swoją cywilizację w nieznane otchłanie kosmicznego uniwersum. Będziesz odkrywać tajemnicze systemy gwiezdne, poznawać sekrety pradawnych ras, rozwijać potężne, zaawansowane technologie oraz, oczywiście, odkrywać nowe formy życia, które możesz zrozumieć lub podbić. Rozgrywka zabierze cię do galaktyki skolonizowanej niegdyś przez rasę znaną jako Endless, która powstała i upadła eony temu.

Endless Space 2: Awakening wprowadza do gry Nakalimów, jedną z głównych grywalnych frakcji, oraz imperium Akademii. Teraz masz możliwość bezpośredniej interakcji i prowadzenia negocjacji z Isyanderem. Akademia musi bardziej zaangażować się w kształtowanie przyszłości galaktyki, ponieważ jego wielki plan nabiera rozpędu, a plotki o Upadłych zaczynają się rozprzestrzeniać.

Endless Space 2: Penumbra wprowadza wyczekiwaną od dawna funkcję hakowania, niewidzialność i frakcję stworzoną przez społeczność: Mroczny Chór. Mroczny ChórMroczny Chór przemierza kosmos od zarania dziejów, w milczeniu obserwując nieszczęścia wszechświata. Gdy w końcu usłyszał krzyk agonii galaktyki Endless, postanowił pospieszyć cierpiącym z pomocą.

Endless Space 2: Supremacy wprowadza do gry Hissho, jako jedną z głównych frakcji, a także dostępną dla wszystkich frakcji platformę galaktyczną – Behemota. FRAKCJA: HISSHO Hissho to wojownicza frakcja nastawiona na ekspansję. Jej główną cechą jest keii. Ten nowy zasób, który można uzupełnić tylko w walce, zasila zdolności specjalne. Jest on również podstawą posłuszeństwa w imperium, które zastępuje szczęście.

Rozszerzenie to ponownie wprowadza jedną z najpopularniejszych frakcji świata Bezkresnych: Podziemnych. Po wydarzeniach z gry Endless Legend ten uparty i wytrwały lud opuścił umierającą planetę Aurigę w poszukiwaniu nowego domu, który pozwoli im stworzyć przyszłość. POSZUKIWANIA ZIEMI OBIECANEJPodziemni spędzili całe stulecia, szukając domu. Utkwili na planecie Auriga i musieli przetrwać w surowym klimacie i z jeszcze surowszymi sąsiadami.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Odkryj nowy świat! W połowie XVI wieku hiszpańscy odkrywcy i wojownicy, słynni konkwistadorzy, dotarli do wybrzeży Ameryki. Zapuścili się w nigdy nieodkryte przez Europejczyków rejony w poszukiwaniu złota, chwały i przygody. Zastali tam świat zupełnie inny od ich własnego i przekazali tubylcom cywilizację wraz z wojną i terrorem. W grze wcielasz się w jednego z konkwistadorów - wybierz swoją drogę mądrze! Każda akcja ma swoje konsekwencje - możesz wybrać walkę z dzikusami i cywilizowanie ogromnych terenów zielonych albo sprzymierzyć się z tubylcami i chronić ich macierzysty kraj przed inwazją obcych.

Strony: « Pierwsza 2 3 4